4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai


 
Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 16.09.2017. 16:08
Dārgie tautieši, es jūs aicinu nebaidīties, bet pretoties vergturiem un kangariem! Tikai vienota tauta ir spēks! Pavisam nesen Latvijā notika simtslatnieku programma, cilvēki pat ar maziem bērniem saņēma sākumā 138,89€ un vēlāk 111,11€ par pilnu slodzi. Valsts pieņēma šādu projektu. Es pieprasīšu, lai iesaistītajām personām valsts atmaksā atņemto naudu! Cīnisimies! Cīņa! Es nodirsīšu Latviju internetā, tik ilgi, kamēr valsts man atmaksās parādu! ®Skolnieciņš
2 : 1
 Novērtē

Viss ğeniālais ir vienkāršs... 16.09.2017. 00:44
Komentāru pie atzīmes vajadzētu, nevis ar ieteikumu kā komandu, kas un kā bija jādara, bet ar kodolīgu piemēru, tas paliktu atmiņā uzreiz, jo savu vērtējumu skatot ir personiskas emocijas/iespaidīgāka uztvere! Tas varbūt vairāk aizņemtu laiku, bet, pilnīgi noteikti, to varētu ieekonomēt uz cita rēķina, kaut vai tad neatkārtojot tik daudz vienu un to pašu.
2 : 2
 Novērtē

Skolnieciņš 15.09.2017. 19:35
Aizsardzības ministrs ieraudzija Saeimas logā n-tos stāvus un kliedza:"Krievi nāk!". Bet labklājības Ministrs kvieca:" Bomži nāk!". Pasakas beigās bomži, kas cieta badu, pierijās ar mūsu politiķiem. Un no mūsu valdības atliekām uztaisija suvenīrus. Skolotāji, sāciet meklēt algas palielinājumu! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) ®Skolnieciņš Skolnieciņš™
1 : 6
 Novērtē

Kaķe 15.09.2017. 19:17
Diemžēl vecāki ir tie konservatori, kuri par vērtējumu uzskata tikai balles. Un visu pārējo uzskata par liekiem tāpšļiem.
4 : 6
 Novērtē

Vilibalds 15.09.2017. 17:35
Interesanti, no kurienes tā SKABARGA ir izvilkusies?
2 : 5
 Novērtē

skabargai 15.09.2017. 12:36
Tu esi īsta SKABARGA! Jo neviens skolotājs neskaita ne soļus, ne mājās aiznestās un līdz pusnaktij izlabotās burtnīcu kaudzes, ne dotos padomus, ne pildot psihologa, medmāsiņas, policista, mammas un reizēm pat tēta funkcijas (brīdī, kad mazajam sākumskolnieciņam pēkšņi kaut kas atgadījies, un nav laika meklēt nosauktos); neskaita pusdienās šķīvjus, kuros bērniem palīdz ieliet zupu, uzliet mērci, neskaita ābolus, kurus sagriež gabaliņos, lai bērniem ērtāk un gardāk apēst ............. Un neskaita naudu svešā makā. Bet, tiklīdz sāk skaitīt savā makā, tā tūlīt uzrodas SKABARGAS, kuras sāk ķērkt - ko jūs skaitat katru savu soli un runājat tikai par savu naudu!
25 : 4
 Novērtē

skabargai 15.09.2017. 12:23
Misijas apziņai ir arī otra puse - izdegšanas sindroms. Ja sistēma tiek balstīta uz entuziastiem ar paredzamu izdegšanu, tad šī sistēma ir ļoti, ļoti nestabila.
20 : 5
 Novērtē

skabarga 15.09.2017. 11:59
Skolotājs, tas, ar "lielo burtu", neskaita katru savu soli, un ko viņam par to samaksās. Viņš dara saskaņā ar savu sirdsapziņu un aicinājumu. Un galvenais - mīl bērnus. Tādi skolotāji mūsu valstī ir retums!
7 : 23
 Novērtē

Kerija 15.09.2017. 11:23
Divas nianses - pirmkārt, apmēram tā jau arī vairums skolotāju dara (dalījums vērtēšanas veidos). Otrkārt - arī par tiem 25% skolotāja vērtēto darbu netiek maksāts, t.i., ja man apmaksāt labošanai 3 minūtes uz bērnu nedēļā, tad 25% viņa rakstu darbu es nevaru izlabot.
13 : 3
 Novērtē

nja 15.09.2017. 10:36
Ļoti labs raksts! Skolotāju problēma ir: iesīkstējuši paradumi, neelastīgums domāšanā, kā arī nevēlēšanās neko mainīt. Paškritikas trūkums kā skolotāja profesijas iezīme mūsu valstī.
8 : 24
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase
@eklase IZM virza priekšlikumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma https://t.co/16RhPXkOXr via @eklase