Kā saglabāt drošību virtuālajā vidē?


 
Etgars 25.04.2017. 20:03
E-KLASES virtualā vide ir droša bet tad nav jārāda panika. Nav jāstāsta nevienam sava parole. Viss būs droši ja netaisīsi nelaimes.
8 : 2
 Novērtē

Skolnieciņš 18.01.2017. 07:22
Trūcīgo statuss ir droša vide.
9 : 6
 Novērtē

E 19.12.2016. 18:20
Neko nesaprotu!
3 : 12
 Novērtē

70P K3K 07.12.2016. 16:53
labi :\
2 : 14
 Novērtē

panduxx 29.11.2016. 23:27
internet nekad nav bijusi un nav droša vide. Mēs varam likt cik paroles gribam, bet tāpat visu simtprocentīgi nenosargāsim. Hakeris, ja viņam būs vajadzība uzlauzīs jebkuru kontu īsākā vai garākā laika sprīdī. tas ir pesimistiski bet tāda ir interneta vide un informācija nav nosargājama lai kā arī mēs to gribētu.
8 : 10
 Novērtē

你在泡 13.11.2016. 20:05
你在泡
4 : 15
 Novērtē

Harambe @ IT zubris 08.11.2016. 09:06
Bet tas palīdzēs! Jūsu arguments ir identisks, ja teiktu - var jau mājai pielikt jebādu atslēgu un siganlizāciju, bet tas nepasargās 100% no apzagšanas vai terorisma. Nu un? Labāk neslēgt durvis vispār ciet? :) Tas taču atsijās stipri lielāko daļu noziedznieku, kuri citkārt pavisam viegli ieietu jūsu mājoklī.
10 : 11
 Novērtē

IT zubris 08.11.2016. 07:55
Var jau uztaisiit jebkaadu paroli bet tas nenoziimee ka to ir neispejams uzlauzt
6 : 16
 Novērtē

IT meitēns 04.11.2016. 14:15
Nenovērtējiet hakeru izdomu pārāk zemu - viņi izdomā tādus veidus, kā kādam sabojāt dienu (vismaz), kas "parastajam cilvēkam" nemaz prātā nevarētu ienākt. Lai kādu šantažētu, nevajag daudz - var pietikt ar bildi no web kameras, kur lietotājs redzams savā istabā apakšveļā. Bet ne visi hakeri strādā cūcības, lai iegūtu sev uzreiz kādu peļņu - ir kas tādu attēlu varētu, piemēram, izsūtīt visam upura e-pastu sarakstam tikai tāpēc, lai pierādītu kaut ko sev. Ja mēs runājam par hakeriem (un es domāju Black Hat), tad nevaram mēģināt viņus izprast kā sev līdzīgus - viņu domāšana ir noziedznieku domāšana.Ielaušanās datora kamerā nav tik nenormāli sarežģīts process. Var YouTube atrast video ar paraugdemonstrējumiem. Ne visi to, protams, mācētu atkārtot, bet cilvēks, kas par programmatūrām interesējas, varētu.Par paroļu glabāšanu nevaru piekrist Hugo teiktajam - papīrs tagad jau ir drošāks nekā digitāli pierakstīta parole. Ja liekas, ka kāds to var izlasīt, iesaku izveidot savu kodu, piemēram, aizstājot kādu simbolu ar citu.
13 : 9
 Novērtē

Hmm @Annija 13.10.2016. 09:23
Var šķist paranoja, jo visticamāk, ka nevienam tā sievietes privātā informācija īsti neinteresē, bet patiesībā tas nav nekas dīvains - tā dara daudzi, jo hakeri var pieslēgties datora web kam. un izspiegot, lai kaut vai redzētu, kādu paroli ievada uz klaviatūras. Protams, tas nav tik vienkārši, un nepieciešāms, lai cilvēks jau būtu neievērojis kādus drošības pasākumus.
12 : 10
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase
@eklase IZM virza priekšlikumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma https://t.co/16RhPXkOXr via @eklase