NO SKOLĒNA PAR IDEĀLO PILSONI


 
.... ja 18.08.2017. 11:11
Man "patika" Tavs komentārs. Sešos teikumos novērtēts skolotājs... jūs tādi, jūs šitentādi, jūs nevarat, ko jūs te gribat ...Bet kur tad paliek "mēs"? Vai mūs visus tas apmierina? Un ja tā, tad ko cepies?
0 : 0
 Novērtē

Skolotājs_2 17.08.2017. 11:48
Vai jaunajam kompetenču modelim ir kāda nopietna, pētījumos balstīta bāze? Vai tiešām nepilna gada laikā var radīt jaunu pieeju, kas patiešām darbosies, zinot, ka projekts top "mums šķiet, ka tas būs vajadzīgs" līmenī?
0 : 0
 Novērtē

ja 15.08.2017. 09:44
jūs nespējat pienācīgi ar skaļu blīkšķi pat streiku noorganizēt, visas skolas kopā, tad nu es atvainojos, ko jūs te gribat tagad...paveraties, kā pasaulē cilvēki cīnās par savām tiesībām, bet šeit taču nedrīkst neko tādu Latvijā, jo ir taču LIKUMS!!!!! Te lūk arī parādās tā Padomija, jo savu domu nav un nevar būt, ir jāklausa. Bet citās valstīs cilvēki panāk daudz ko ar protestiem un demonstrācijām. Jums ir tikai Bēdu manu lielu bēdu pie Saeimas. Ak vai, streikot nedrīkst mēnesi, jo bērniņi cietīs, ak šausmas, jā, lai cieš to mēnesi, jo tikai tad sāks augšā beidzot kādam acis atvērties, kad būs bardaks nenormāls. Taču, ja jūs , Skolotājus viss apmierina, lūdzu paši nesāciet e-klasē vaimanāt, ka jums nav nodrošināts tas, tas un vēl kaut kas.
10 : 2
 Novērtē

Penšai 15.08.2017. 09:38
Vispirms iesaku izlasīt, par ko runa. Ne jau par skolotāju darba ir runa. Palasiet komentārus. Šeit netiek apspriests skolotāja ieguldītais darbs, bet gan tas, kā skolotāji tīšuprāt ļauj cilvēkiem augšā sevi čakarēt. Jums neviens nepiesienas par skolotāju darbu un kvalitāti. Bet gan par to, ka Jūs bez ierunām paklausāt tupu cilvēciņu pieņemtiem likumiem, pēc kuriem mācāt dzīvot mūsu bērnus. Un , kad vecāki sāk protestēt pret izglītības sistēmu-tad tas nevienam nepatīk. Runa nav šobrīd par skolotāja darbu. Sāciet beidzot lasīt un iedziļināties būtībā.
6 : 1
 Novērtē

akdies kāda tumsonība 15.08.2017. 09:34
Vai tiešām Jums te nevienam nav tas joprojām zināms, ka ar Latvijas diplomiem mūsējos ārzemēs daudz kur neņem pretī? Tupiet vien ar saviem likumprojektiem un kārtējiem papīrkalniem!
2 : 0
 Novērtē

Penša 14.08.2017. 23:31
Lasu un brīnos. Dace raksta " ļoti daudz izdarījusi skolas labā un pat atzinības rakstu par to saņēmusi no skolas vadības". Un tā sliktā skola Jūs apbalvoja? Vai varbūt tomēr mazliet padomājiet, kad mētājaties ar skaļiem apvainojumiem pret visiem skolotājiem. Jūs taču nepazīstat visus mūs, kas esam tajā "sliktajā" pusē. ------- Man liekas, ka vislabāko vērtējumu var dot bijušais skolnieks, kurš atzīst, ka "skola bija tā, kas man atvēra acis, kur palīdzēja izvēlēties profesiju, kur man ielika pamatus, lai sekmīgi kļūtu par ārstu, ķīmiķi, IT speciālistu utt, tad mēs savā skolā esam rīkojušies pēc labākās sirdsapziņas un Jūsu pārmetumi ir no gaisa grābti
2 : 3
 Novērtē

tantīte -> piedodiet 14.08.2017. 23:21
jūs jau varat savus bērnus kaut vai mājās mācīt. valsts skolā mācības notiek pēc valsts standartiem un noteikumiem. tā ir visur pasaulē. tāpēc citur daudzi vecāki izvēlas privātskolas - un bērni mācās tādā veidā un tādu saturu, kas apmierina vecākus.
8 : 1
 Novērtē

tantīte -> Dace 14.08.2017. 23:15
nu labi, jūs esat neapmierināta , ka skolotāji neko nedara. bet ko tieši vajadzētu darīt. varbūt mēs vienkārši nespējam saskatīt. padalieties, norādiet darbības virzienus un varbūt viss notiks.
4 : 0
 Novērtē

t: to un 14.08.2017. 23:13
Nu tā ir pilnīga dezinformācija. Mūsu skolas šī gada beidzēji sastājas tajās augstskolās , kurās gribēja:: Citi tepat Latvijā, citi Anglijā, citi Dānijā vai Nīderlandē. Un tā katru gadu - iespējas ir visdažādākās un diplomus un sertifikātus ņem pretī bez ierunām. Šogad varēja kārtot IELTS vai Toefel centralizētā eksāmena vietā, daudzi nokārtoja jau līdz jaungadam.
4 : 2
 Novērtē

! 14.08.2017. 23:10
Ai, Dacīt, Dacīt! Tā ir tā "pareizā" domāšana - es gudra, visi citi muļķi. Žēl tevis, ka tā jātaisnojas.
1 : 1
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase
@eklase IZM virza priekšlikumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma https://t.co/16RhPXkOXr via @eklase
@eklase Pirmajā nedēļā eksāmenu rezultāts mainīts 10 gadījumos https://t.co/yxcId9Dppj via @eklase
@eklase Plāno vienkāršot pedagogu kvalitātes pakāpju piešķiršanas kārtību https://t.co/bWbJO0s2bJ via @eklase
@eklase IZM publiskos ģeotelpiskās plānošanas platformu "Skolu karte" https://t.co/waXOWShQGv via @eklase
@eklase 70 skolās obligātos eksāmenus kārtoja mazāk nekā desmit skolēni https://t.co/9EgM1BBsRv via @eklase
@eklase Stājas spēkā grozījumi bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtībā https://t.co/Q8zu0ZYJoK via @eklase
@eklase Šadurskis: Eksāmenu rezultāti pierāda, ka reformas izglītībā nedrīkst atlikt https://t.co/JI4q16KiID via @eklase
@eklase LIZDA: Nav saprotams pedagogu algu publiskošanas mērķis https://t.co/Gs46PyfEAR via @eklase
@eklase Portālā "Latvija.lv" sākas elektroniskā pieteikšanās studijām augstskolās https://t.co/5yYSBHzj0w via @eklase
@eklase Ārstes padomi, kā izvairīties no traumām vasarā https://t.co/gWzR3KA4BA via @eklase
@eklase E-klases portāla sadaļā "Konference" pieejami lekciju video ieraksti https://t.co/ZbZO2FFrYa https://t.co/YaCDGWwO9o