AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Dārznieka diena Bulduros

   
Foto: Publicitātes foto

28. aprīlī no plkst. 10:00 Bulduru Dārzkopības vidusskolā varēs ielūkoties dārzkopju, parka dārznieku, stādu audzētāju, floristikas, ēdināšanas un viesmīlības pakalpojumu speciālistu ikdienā.

 

Lai sniegtu nelielu ieskatu dārznieku un augu pasaulē, kā arī skolas dzīvē, Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiek Dārznieku dienas, kurās īpaši gaidīti 9. un 12. klašu skolēni un viņu vecāki.

Dārznieku dienā ikviens varēs pārliecināties, ka četros gados var iegūt vidējo izglītību un perspektīvu profesiju, aktīvi sportot, iesaistīties kultūras dzīves aktivitātēs, doties praksē Latvijā un ārzemēs. Bulduru Dārzkopības vidusskolas absolvēšana dod priekšrocības, turpinot mācības Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Lai iepazītos ar skolu, varēs piedalīties orientēšanās spēlē Iepazīsti Buldurus, kurā darbojoties dažādu uzdevumu veikšanā, par balvu varēs gūt kādu dārzniecisku piemiņu. Sporta namā būs iespēja pierādīt sevi dažādās sporta disciplīnās. Plašajā skolas parkā varēs vērot plaukstam hiacintes un citas pavasara puķes.

Būs iespēja praktiski darboties siltumnīcā un dārzos, izmēģināt spējas dārza iekārtošanā un kopšanā, augu pavairošanā, redzēt parka dārzniekus darbībā. Būs lekcijas par puķkopības, dārzeņkopības, augļkopības, dārzu ierīkošanas un uztura kvalitātes tēmām. Floristu veikums redzams  pavasara darbu skatē. Ēdināšanas speciālisti ļaus degustēt un uzzināt, kā pagatavojami un dekorējami dažādi ēdami brīnumi, kā top veselīgas limonādes.

Skolas telpas pieskandinās Dziesmu un Ziedu festivāls, kura dalībnieki rīta pusē iemēģinās telpu skanējumu, lai plkst. 15:00 vienotos kopīgā koncertā. Festivālā piedalīsies: Bulduru Dārzkopības vidusskolas ansamblis, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 5. – 9. klašu koris, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 10. – 12. klašu koris,  Rīgas 31.vidusskolas vokālais ansamblis, Rīgas Rīnūžu vidusskolas 5. – 9. klašu koris Prima, Jelgavas 4. vidusskolas koris Spīgmeitiņas, Jelgavas 4. vidusskolas koris Spīgo Studija, kā arī  Rīgas Doma kora skolas Brodvejas džeza deju studija izdejos Disneja mūziklu noskaņas.

Dārza darbus rādīs un mācīs arī Bulduru Dārzkopības vidusskolas audzēkņi, pedagogi, sadarbības partneri un Latvijas vadošie dārzkopības uzņēmumi.

Sīkāka informācija mājaslapā.

Bulduru Dārzkopības vidusskola dibināta 1910. gadā un ir nozīmīgākā, tradīcijām bagātākā dārzkopības skola Latvijā. Apgūstamās profesijas: dārzkopības tehniķis, parka dārznieks, stādu audzētājs, floristikas speciālists, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, bārmenis. Regulāri notiek mūžizglītības kursi dārzkopībā, floristikā.

darznieka diena A3 afisa 2017 (1)-page-001 (1).jpg

 
Reklāmraksts 19.04.2017.
 
42 : 41
 Novērtē

Twitter sadaļa

@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase
@eklase IZM virza priekšlikumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma https://t.co/16RhPXkOXr via @eklase
@eklase Pirmajā nedēļā eksāmenu rezultāts mainīts 10 gadījumos https://t.co/yxcId9Dppj via @eklase
@eklase Plāno vienkāršot pedagogu kvalitātes pakāpju piešķiršanas kārtību https://t.co/bWbJO0s2bJ via @eklase
@eklase IZM publiskos ģeotelpiskās plānošanas platformu "Skolu karte" https://t.co/waXOWShQGv via @eklase
@eklase 70 skolās obligātos eksāmenus kārtoja mazāk nekā desmit skolēni https://t.co/9EgM1BBsRv via @eklase
@eklase Stājas spēkā grozījumi bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtībā https://t.co/Q8zu0ZYJoK via @eklase
@eklase Šadurskis: Eksāmenu rezultāti pierāda, ka reformas izglītībā nedrīkst atlikt https://t.co/JI4q16KiID via @eklase
@eklase LIZDA: Nav saprotams pedagogu algu publiskošanas mērķis https://t.co/Gs46PyfEAR via @eklase
@eklase Portālā "Latvija.lv" sākas elektroniskā pieteikšanās studijām augstskolās https://t.co/5yYSBHzj0w via @eklase
@eklase Ārstes padomi, kā izvairīties no traumām vasarā https://t.co/gWzR3KA4BA via @eklase
@eklase E-klases portāla sadaļā "Konference" pieejami lekciju video ieraksti https://t.co/ZbZO2FFrYa https://t.co/YaCDGWwO9o
@eklase Konferences "E-KLASE 2017" bildes jau pieejamas portālā! Drīzumā tiks publicēti arī lekciju ieraksti.… https://t.co/izHRTCqkCp
@eklase Pēc izglītojošas dienas pedagogi piedalās loterijā un pēcāk baudīs Liepājas Simf. orķestra stīgu kvinteta koncertu. https://t.co/ZbZO2FFrYa