AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Dārznieka diena Bulduros

   
Foto: Publicitātes foto

28. aprīlī no plkst. 10:00 Bulduru Dārzkopības vidusskolā varēs ielūkoties dārzkopju, parka dārznieku, stādu audzētāju, floristikas, ēdināšanas un viesmīlības pakalpojumu speciālistu ikdienā.

 

Lai sniegtu nelielu ieskatu dārznieku un augu pasaulē, kā arī skolas dzīvē, Bulduru Dārzkopības vidusskolā notiek Dārznieku dienas, kurās īpaši gaidīti 9. un 12. klašu skolēni un viņu vecāki.

Dārznieku dienā ikviens varēs pārliecināties, ka četros gados var iegūt vidējo izglītību un perspektīvu profesiju, aktīvi sportot, iesaistīties kultūras dzīves aktivitātēs, doties praksē Latvijā un ārzemēs. Bulduru Dārzkopības vidusskolas absolvēšana dod priekšrocības, turpinot mācības Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

Lai iepazītos ar skolu, varēs piedalīties orientēšanās spēlē Iepazīsti Buldurus, kurā darbojoties dažādu uzdevumu veikšanā, par balvu varēs gūt kādu dārzniecisku piemiņu. Sporta namā būs iespēja pierādīt sevi dažādās sporta disciplīnās. Plašajā skolas parkā varēs vērot plaukstam hiacintes un citas pavasara puķes.

Būs iespēja praktiski darboties siltumnīcā un dārzos, izmēģināt spējas dārza iekārtošanā un kopšanā, augu pavairošanā, redzēt parka dārzniekus darbībā. Būs lekcijas par puķkopības, dārzeņkopības, augļkopības, dārzu ierīkošanas un uztura kvalitātes tēmām. Floristu veikums redzams  pavasara darbu skatē. Ēdināšanas speciālisti ļaus degustēt un uzzināt, kā pagatavojami un dekorējami dažādi ēdami brīnumi, kā top veselīgas limonādes.

Skolas telpas pieskandinās Dziesmu un Ziedu festivāls, kura dalībnieki rīta pusē iemēģinās telpu skanējumu, lai plkst. 15:00 vienotos kopīgā koncertā. Festivālā piedalīsies: Bulduru Dārzkopības vidusskolas ansamblis, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 5. – 9. klašu koris, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 10. – 12. klašu koris,  Rīgas 31.vidusskolas vokālais ansamblis, Rīgas Rīnūžu vidusskolas 5. – 9. klašu koris Prima, Jelgavas 4. vidusskolas koris Spīgmeitiņas, Jelgavas 4. vidusskolas koris Spīgo Studija, kā arī  Rīgas Doma kora skolas Brodvejas džeza deju studija izdejos Disneja mūziklu noskaņas.

Dārza darbus rādīs un mācīs arī Bulduru Dārzkopības vidusskolas audzēkņi, pedagogi, sadarbības partneri un Latvijas vadošie dārzkopības uzņēmumi.

Sīkāka informācija mājaslapā.

Bulduru Dārzkopības vidusskola dibināta 1910. gadā un ir nozīmīgākā, tradīcijām bagātākā dārzkopības skola Latvijā. Apgūstamās profesijas: dārzkopības tehniķis, parka dārznieks, stādu audzētājs, floristikas speciālists, ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, bārmenis. Regulāri notiek mūžizglītības kursi dārzkopībā, floristikā.

darznieka diena A3 afisa 2017 (1)-page-001 (1).jpg

 
Reklāmraksts 19.04.2017.
 
46 : 47
 Novērtē

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase