AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Dibinās Latvijas speciālo pedagogu asociāciju

Komentāri10   
Foto: pexels

8.septembrī, semināra "Kompetenču pieeja mācību saturā" notiks vispārējo un speciālo izglītības iestāžu speciālo pedagogu, speciālās izglītības skolotāju un skolotāju palīgu kopsapulce.

Tās mērķis ir dibināt Latvijas speciālo pedagogu asociāciju.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Sabiedrisko attiecību nodaļā informēja, ka 8.septembrī no plkst.10 līdz 14.30 RTA notiekošajā Eiropas Sociālā fonda projekta "Kompetenču pieeja mācību saturā" RTA metodisko materiālu izstrādes grupas rīkotajā seminārā paredzēta projekta kursu dalībnieku refleksija par skolotāja darbu kompetenču pieejas kontekstā un iepazīstināšana ar trīs projekta materiālu izstrādes bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem darba grupu darbu.

Semināra noslēgumā notiks vispārējo un speciālo izglītības iestāžu speciālo pedagogu, speciālās izglītības skolotāju un skolotāju palīgu kopsapulce ar mērķi dibināt Latvijas speciālo pedagogu asociāciju, informē aģentūra LETA.

Apmeklēt semināru aicināti vispārējo un speciālo izglītības iestāžu speciālie pedagogi, speciālās izglītības skolotāji, skolotāju palīgi, atbalstītāji un citi interesenti.

 
E-klase 07.09.2017.
 
20 : 12
 Novērtē
Pievienot komentāru


E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase
@eklase IZM virza priekšlikumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma https://t.co/16RhPXkOXr via @eklase