AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi Skola2030
 
 

Ministrs visus aicina iesaistīties jaunā mācību satura izvērtēšanā

Komentāri43   
Foto: Reinis Inkēns, Saeimas Kanceleja

Jaunā mācību satura izvērtēšanā iesaistoties visām pusēm, tā ieviešanas procesā tiks sperts mazāk nepareizu soļu, pārliecināts izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis.

 

Šodien praktiskā konferencē "Jaunais vidējās izglītības modelis - tilts uz mūžizglītību un ilgtspēju?" K.Šadurskis sacīja, ka, izstrādājot un ieviešot jauno mācību saturu, jāsaprot, ka izglītībā ikviens ir kā darītājs, tā arī patērētājs, turklāt izglītības sistēmā neesot iespējams izdalīt galveno punktu, jo prioritārs esot viss.

K.Šadurskis uzsvēra, ka darbs pie jaunā mācību satura sākts apņēmīgi, saprotot, ka patlaban ir radusies iespēja, lai jau no nākamā gada sāktu pakāpeniski ieviest pārdomātu un kvalitatīvu mācību saturu.

Ministrs apzinās, ka, visticamāk, būs kļūdas, taču viņš pauda cerību, ka, visiem iesaistoties, izdosies tās pieļaut pēc iespējas mazāk, informē aģentūra LETA.

"Ja būs iesaiste no visiem, tad mazāk spersim soļu nepareizā virzienā," teica politiķis.

Kā ziņots, jauno mācību saturu plānots sākt pakāpeniski ieviest no nākamā gada septembra. Patlaban jaunā mācību satura projekts ir nodots sabiedriskai apspriešanai, kurā ikviens var iesaistītie līdz nākamā gada februārim.

Jaunais mācību saturs pieejams interneta vietnē Skola2030.

 
E-klase 29.09.2017.
 
21 : 43
 Novērtē
Pievienot komentāru


E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @cyxob Neizdodas problēmu replicēt. Vai dzēšot pārlūka/lapu vēsturi problēma atkārtojas? App izveide ir nākotnes pl… https://t.co/hHDyrJJsIa
@eklase @cyxob Labdien! Paldies par informāciju. Vai problēma vēljoprojām atkārtojas?
@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase