AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi Skola2030
 
 

Septembrī darbu skolās sāks vēl 23 "Iespējamās misijas" skolotāji

Komentāri30   
Foto: 123RF

Jaunajā mācību gadā darbu skolās sāks 23 jauni "Iespējamā misija" skolotāji, kuri skolās mācīs savai augstākajai izglītībai atbilstošu mācību priekšmetu.

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis pārliecināts, ka "Iespējamās misijas" jaunos dalībniekus simbolizē tādas īpašības kā spēja uzdrošināties un būt gataviem pārmaiņām, izaugsmei un attīstībai. Ministra ieskatā skolēni iegūs jaunus, radošas enerģijas pilnus skolotājus, kuri ar savu līdzšinējo profesionālo pieredzi citās jomās skolā spēs ienest reālās dzīves pieredzi.

"Iespējamās misijas" direktors Kārlis Andersons uzsvēra, ka, lai mūsu skolēni kļūtu par labākajiem pasaulē, ir jādara viss, lai katram bērnam blakus būtu pats labākais skolotājs. Tāpat viņš piebilda, ka šogad "Iespējamās misijas" un Latvijas skolotāju kuplajai saimei piesaistīt 23 motivētus cilvēkus, kas atlasīti starp 224 kandidātiem.

Jaunie dalībnieki pauž pārliecību, ka izglītības joma ir pati svarīgākā valsts sekmīgai attīstībai. "Iespējamās misijas" skolotāji jūlijā sāks intensīvas apmācības, kuru ilgums ir sešas nedēļas un tajās viņi apgūs pamatzināšanas pedagoģijā, kā arī vadībā. Mācības turpināsies arī turpmākos divus gadus, un katram dalībniekam tiks nodrošināts individuāls profesionālais atbalsts.

Jaunie "Iespējamās misijas" dalībnieki strādās skolās visā Latvijā, tostarp Tukumā, Balvos, Rīgā, Siguldā, Zaķumuižā, Babītē, Ozolniekos, Vecpiebalgā, Priekuļos, Ropažos, Jelgavā, Saulkrastos, informē aģentūra LETA.

"Iespējamā misija" ir kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. 10 gadu laikā Latvijas skolām ir izdevies piesaistīt un atbalstīt 164 mērķtiecīgus skolotājus, no kuriem 79% turpina darboties izglītības jomā arī pēc divu gadu dalības programmā.

 
E-klase 16.06.2017.
 
26 : 39
 Novērtē
Pievienot komentāru


E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @cyxob Neizdodas problēmu replicēt. Vai dzēšot pārlūka/lapu vēsturi problēma atkārtojas? App izveide ir nākotnes pl… https://t.co/hHDyrJJsIa
@eklase @cyxob Labdien! Paldies par informāciju. Vai problēma vēljoprojām atkārtojas?
@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase