AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Septembrī darbu skolās sāks vēl 23 "Iespējamās misijas" skolotāji

Komentāri30   
Foto: 123RF

Jaunajā mācību gadā darbu skolās sāks 23 jauni "Iespējamā misija" skolotāji, kuri skolās mācīs savai augstākajai izglītībai atbilstošu mācību priekšmetu.

 

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis pārliecināts, ka "Iespējamās misijas" jaunos dalībniekus simbolizē tādas īpašības kā spēja uzdrošināties un būt gataviem pārmaiņām, izaugsmei un attīstībai. Ministra ieskatā skolēni iegūs jaunus, radošas enerģijas pilnus skolotājus, kuri ar savu līdzšinējo profesionālo pieredzi citās jomās skolā spēs ienest reālās dzīves pieredzi.

"Iespējamās misijas" direktors Kārlis Andersons uzsvēra, ka, lai mūsu skolēni kļūtu par labākajiem pasaulē, ir jādara viss, lai katram bērnam blakus būtu pats labākais skolotājs. Tāpat viņš piebilda, ka šogad "Iespējamās misijas" un Latvijas skolotāju kuplajai saimei piesaistīt 23 motivētus cilvēkus, kas atlasīti starp 224 kandidātiem.

Jaunie dalībnieki pauž pārliecību, ka izglītības joma ir pati svarīgākā valsts sekmīgai attīstībai. "Iespējamās misijas" skolotāji jūlijā sāks intensīvas apmācības, kuru ilgums ir sešas nedēļas un tajās viņi apgūs pamatzināšanas pedagoģijā, kā arī vadībā. Mācības turpināsies arī turpmākos divus gadus, un katram dalībniekam tiks nodrošināts individuāls profesionālais atbalsts.

Jaunie "Iespējamās misijas" dalībnieki strādās skolās visā Latvijā, tostarp Tukumā, Balvos, Rīgā, Siguldā, Zaķumuižā, Babītē, Ozolniekos, Vecpiebalgā, Priekuļos, Ropažos, Jelgavā, Saulkrastos, informē aģentūra LETA.

"Iespējamā misija" ir kustība, kas strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā. 10 gadu laikā Latvijas skolām ir izdevies piesaistīt un atbalstīt 164 mērķtiecīgus skolotājus, no kuriem 79% turpina darboties izglītības jomā arī pēc divu gadu dalības programmā.

 
E-klase 16.06.2017.
 
19 : 35
 Novērtē
Pievienot komentāru


E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase
@eklase IZM virza priekšlikumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma https://t.co/16RhPXkOXr via @eklase
@eklase Pirmajā nedēļā eksāmenu rezultāts mainīts 10 gadījumos https://t.co/yxcId9Dppj via @eklase
@eklase Plāno vienkāršot pedagogu kvalitātes pakāpju piešķiršanas kārtību https://t.co/bWbJO0s2bJ via @eklase
@eklase IZM publiskos ģeotelpiskās plānošanas platformu "Skolu karte" https://t.co/waXOWShQGv via @eklase
@eklase 70 skolās obligātos eksāmenus kārtoja mazāk nekā desmit skolēni https://t.co/9EgM1BBsRv via @eklase
@eklase Stājas spēkā grozījumi bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtībā https://t.co/Q8zu0ZYJoK via @eklase
@eklase Šadurskis: Eksāmenu rezultāti pierāda, ka reformas izglītībā nedrīkst atlikt https://t.co/JI4q16KiID via @eklase
@eklase LIZDA: Nav saprotams pedagogu algu publiskošanas mērķis https://t.co/Gs46PyfEAR via @eklase
@eklase Portālā "Latvija.lv" sākas elektroniskā pieteikšanās studijām augstskolās https://t.co/5yYSBHzj0w via @eklase
@eklase Ārstes padomi, kā izvairīties no traumām vasarā https://t.co/gWzR3KA4BA via @eklase
@eklase E-klases portāla sadaļā "Konference" pieejami lekciju video ieraksti https://t.co/ZbZO2FFrYa https://t.co/YaCDGWwO9o