AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi Skola2030
 
 

Studentu līderu forumā spriedīs par augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu

Komentāri1   
Foto: Copyright a href='httpwww.123rf.comprofile_tixti'tixti 123RF Stock Photoa

Studentu līderu forumā tiks spriests par augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanu dažādos līmeņos.

 

Latvijas Studentu apvienība (LSA) informēja, ka forums notiks no šodienas līdz 13. augustam, pulcējoties aktīvākajiem pašpārvalžu vadītājiem, biedriem un aktīvistiem.

Tēma, kam veltīts forums, ir augstākās izglītības kvalitāte. LSA norāda, ka jebkurš jautājums augstākajā izglītībā neizbēgami atduras pret kvalitāti un jebkuras lielākas vai mazākas problēmas atrisināšana var veicināt Latvijas augstākās izglītības attīstību.

Lai dalībnieki spētu pilnvērtīgāk attīstīt līderi sevī, foruma programma ir iedalīta trīs daļās. Pirmajā dienā dalībniekiem tiks dota iespēja kļūt par cilvēku līderiem, savukārt otrā diena un trešās dienas sākums būs veltīts ideju līderiem. Trešās dienas otrā puse paredzēta darbu līderiem.

Forumā paredzēta panedļdiskusija ar vadošajiem speciālistiem augstākās izglītības jomā. Paneļdiskusijā studenti varēs gan uzzināt patlaban aktuālo augstākās izglītības kvalitātes jomā, gan uzdot sev svarīgos jautājumus. Šoreiz paneļdiskusijā piedalīsies Augstākās izglītības padomes priekšsēdētājs Jānis Vētra, Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas priekšsēdētāja Ilze Viņķele, kā arī Banku Augstskolas lektore Tatjana Volkova, kura diskusijā pārstāvēs Akadēmiskās informācijas centru.

Foruma programmā iekļauts arī tradicionālais vecbiedru vakars, kurā piedalīsies LSA dibinātāji Ēriks Blumbergs un Jurģis Poriņš, informē aģentūra LETA.

 
E-klase 11.08.2017.
 
20 : 13
 Novērtē
Pievienot komentāru


E-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @cyxob Neizdodas problēmu replicēt. Vai dzēšot pārlūka/lapu vēsturi problēma atkārtojas? App izveide ir nākotnes pl… https://t.co/hHDyrJJsIa
@eklase @cyxob Labdien! Paldies par informāciju. Vai problēma vēljoprojām atkārtojas?
@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase