AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

21. gadsimta skola – skolotāju sadarbība palīdz bērniem mācīties labāk


 
Sadarbība 22.05.2017. 09:42
Esmu par sadarbību. Bet lielajā skolā to ir grūti īstenot. Vienam stundas līdz 14.00, citam konsultācijas vai pagarinātā grupa līdz 17.00, cits ekskursijā vai vecāku sapulcē un kopā sanākt vienkārši nav laika. Mūs trenkā jau vēlā pēcpusdienā, kas 'faktiski ir virs darba laika.Katrs savus nepadarītos darbus pie datora vai burtnīcām darām vakara stundās mājās, bet sanāksmēs pa vakariem gan negribētos sēdēt. Lai cik labi mērķi.... bet skolotāja darba laiks jau ir no pirmajiem gaiļiem ( piezvana jau 6.20) līdz vakara jundai( jā, arī zvani brīvdienās un vēlu vakaros).
18 : 0
 Novērtē

inovatoriem 22.05.2017. 09:08
Kad tad skolotājs nav sadarbojies ar skolēnu? Vai tāds absurds vispār iespējams? Inovacijas nevar izdomāt aiz gara laika, tās rodas ilgā un grūtā darbā klasē kopā ar skolēniem!
19 : 0
 Novērtē

praktiķis 22.05.2017. 09:07
Šodien rakstu pēdējo komentāru. Izlēmu atstāt darbu skolā. Ir neiespējami turpināt, jo visa šī ņirgāšanās ar "algu pacelšanu", ar "kompetenču pieeju", skolēnu visatļautība un tā pretīgā tukšuma sajūta vakarā pēc darba un, it īpaši, mācību gada nobeigumā - vairs nav izturama. Ko darīšu? Visticamāk ceļš zem kājām - dēls jau sen aicina pie sevis uz UK. Ir iespēja strādāt par remontatslēdznieku. Vismaz savas mājturības un ķīmiķa zināšanas likšu lietā. Ar sveicienu, visi cīņu biedri un biedrenes! :)
24 : 1
 Novērtē

jaunais ritenis 22.05.2017. 07:43
Visi tagad grib izspiest no mums-pedagogiem-jaunu riteni izdomāt! Slavē tos,kas taisa,bet dārgie-RITENIS IR SEN IZDOMĀTS! Tās metodes peilietoju kopš pabeidzu augstskolu,jā,pirmajām darba vietām manas idejas nepatika,lika ar degunu braukt tikai pa grāmatu. Nu tad pamodās...
18 : 0
 Novērtē

jautājums?????? 21.05.2017. 12:46
Kāpēc visi grib pamācīt? Izmantojiet tādas metodes, sadarbojieties u.c. Kāpēc neviens nemin, kā jūtas kolēns? Vai mēs neizmantojam metodes, ar kurām skolēns labāk uztver mācāmo vielu, kura viņam ir svarīga. Runja ir par kompetenču mācību saturu. Kaut vienu piemēru varētu izlaīt!!!!!!!! kĀ MĀCĪS RAKSTĪT AR KOMPETENČU PIEEJU? Domāju, ka esam dziļā purvā, ko negribam atdzīt. Vai tiešām mūsu mazajai Latvijai bērnu nav žēl.?????
39 : 2
 Novērtē

Kaķe 21.05.2017. 10:40
Ventspilī ko - tikko no koka nokāpuši? Tak sen jau tādas pieejas tiek izmantotas, kādas tagad viņi paziņo par kaut kādiem nedzirdētiem un neredzētiem brīnumiem..
32 : 1
 Novērtē

Nu gan 20.05.2017. 23:52
Kāpēc gan valodu skolotājiem būtu jāizmanto visiem vienādas mācību metodes?!?! Valodas dažādas, pieejas var būt dažādas. Un skolēnam ir iespēja izvērtēt, kura no mācību metodēm viņam šķiet pieņemamāka!
22 : 2
 Novērtē

piebilde Vilibaldam 20.05.2017. 18:48
Tur savu roku pielikusi Swvedbank, kas uzņēmusies jaunā izglītības satura Patrona lomu, Britu padome un vēl citi brīvprāprātīgie.
22 : 1
 Novērtē

Vilibalds 19.05.2017. 21:35
Reklāmas materiāla izgatavošana un tiražēšana apmaksāta no : 1) Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem; 2) LR nodokļu maksātāju nomaksātajiem nodokļiem . Balso par tavuprāt atbilstošo - 1)smaidiņš, 2) skumjumiņš.
15 : 16
 Novērtē

plāns b 19.05.2017. 21:05
Pārfinansēts PR šim projektam. Jāpadomā, kas ir īstie pasūtītāji, kas un kādēļ cīnās par jauno cilvēku prātiem.
29 : 2
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase