AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

21. gadsimta skola – skolotāju sadarbība palīdz bērniem mācīties labāk


 
Sadarbība 22.05.2017. 09:42
Esmu par sadarbību. Bet lielajā skolā to ir grūti īstenot. Vienam stundas līdz 14.00, citam konsultācijas vai pagarinātā grupa līdz 17.00, cits ekskursijā vai vecāku sapulcē un kopā sanākt vienkārši nav laika. Mūs trenkā jau vēlā pēcpusdienā, kas 'faktiski ir virs darba laika.Katrs savus nepadarītos darbus pie datora vai burtnīcām darām vakara stundās mājās, bet sanāksmēs pa vakariem gan negribētos sēdēt. Lai cik labi mērķi.... bet skolotāja darba laiks jau ir no pirmajiem gaiļiem ( piezvana jau 6.20) līdz vakara jundai( jā, arī zvani brīvdienās un vēlu vakaros).
18 : 0
 Novērtē

inovatoriem 22.05.2017. 09:08
Kad tad skolotājs nav sadarbojies ar skolēnu? Vai tāds absurds vispār iespējams? Inovacijas nevar izdomāt aiz gara laika, tās rodas ilgā un grūtā darbā klasē kopā ar skolēniem!
19 : 0
 Novērtē

praktiķis 22.05.2017. 09:07
Šodien rakstu pēdējo komentāru. Izlēmu atstāt darbu skolā. Ir neiespējami turpināt, jo visa šī ņirgāšanās ar "algu pacelšanu", ar "kompetenču pieeju", skolēnu visatļautība un tā pretīgā tukšuma sajūta vakarā pēc darba un, it īpaši, mācību gada nobeigumā - vairs nav izturama. Ko darīšu? Visticamāk ceļš zem kājām - dēls jau sen aicina pie sevis uz UK. Ir iespēja strādāt par remontatslēdznieku. Vismaz savas mājturības un ķīmiķa zināšanas likšu lietā. Ar sveicienu, visi cīņu biedri un biedrenes! :)
24 : 1
 Novērtē

jaunais ritenis 22.05.2017. 07:43
Visi tagad grib izspiest no mums-pedagogiem-jaunu riteni izdomāt! Slavē tos,kas taisa,bet dārgie-RITENIS IR SEN IZDOMĀTS! Tās metodes peilietoju kopš pabeidzu augstskolu,jā,pirmajām darba vietām manas idejas nepatika,lika ar degunu braukt tikai pa grāmatu. Nu tad pamodās...
18 : 0
 Novērtē

jautājums?????? 21.05.2017. 12:46
Kāpēc visi grib pamācīt? Izmantojiet tādas metodes, sadarbojieties u.c. Kāpēc neviens nemin, kā jūtas kolēns? Vai mēs neizmantojam metodes, ar kurām skolēns labāk uztver mācāmo vielu, kura viņam ir svarīga. Runja ir par kompetenču mācību saturu. Kaut vienu piemēru varētu izlaīt!!!!!!!! kĀ MĀCĪS RAKSTĪT AR KOMPETENČU PIEEJU? Domāju, ka esam dziļā purvā, ko negribam atdzīt. Vai tiešām mūsu mazajai Latvijai bērnu nav žēl.?????
39 : 2
 Novērtē

Kaķe 21.05.2017. 10:40
Ventspilī ko - tikko no koka nokāpuši? Tak sen jau tādas pieejas tiek izmantotas, kādas tagad viņi paziņo par kaut kādiem nedzirdētiem un neredzētiem brīnumiem..
32 : 1
 Novērtē

Nu gan 20.05.2017. 23:52
Kāpēc gan valodu skolotājiem būtu jāizmanto visiem vienādas mācību metodes?!?! Valodas dažādas, pieejas var būt dažādas. Un skolēnam ir iespēja izvērtēt, kura no mācību metodēm viņam šķiet pieņemamāka!
22 : 2
 Novērtē

piebilde Vilibaldam 20.05.2017. 18:48
Tur savu roku pielikusi Swvedbank, kas uzņēmusies jaunā izglītības satura Patrona lomu, Britu padome un vēl citi brīvprāprātīgie.
22 : 1
 Novērtē

Vilibalds 19.05.2017. 21:35
Reklāmas materiāla izgatavošana un tiražēšana apmaksāta no : 1) Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem; 2) LR nodokļu maksātāju nomaksātajiem nodokļiem . Balso par tavuprāt atbilstošo - 1)smaidiņš, 2) skumjumiņš.
15 : 16
 Novērtē

plāns b 19.05.2017. 21:05
Pārfinansēts PR šim projektam. Jāpadomā, kas ir īstie pasūtītāji, kas un kādēļ cīnās par jauno cilvēku prātiem.
29 : 2
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase
@eklase IZM virza priekšlikumu par skolas gaitu sākšanu no sešu gadu vecuma https://t.co/16RhPXkOXr via @eklase
@eklase Pirmajā nedēļā eksāmenu rezultāts mainīts 10 gadījumos https://t.co/yxcId9Dppj via @eklase
@eklase Plāno vienkāršot pedagogu kvalitātes pakāpju piešķiršanas kārtību https://t.co/bWbJO0s2bJ via @eklase
@eklase IZM publiskos ģeotelpiskās plānošanas platformu "Skolu karte" https://t.co/waXOWShQGv via @eklase
@eklase 70 skolās obligātos eksāmenus kārtoja mazāk nekā desmit skolēni https://t.co/9EgM1BBsRv via @eklase
@eklase Stājas spēkā grozījumi bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtībā https://t.co/Q8zu0ZYJoK via @eklase
@eklase Šadurskis: Eksāmenu rezultāti pierāda, ka reformas izglītībā nedrīkst atlikt https://t.co/JI4q16KiID via @eklase
@eklase LIZDA: Nav saprotams pedagogu algu publiskošanas mērķis https://t.co/Gs46PyfEAR via @eklase
@eklase Portālā "Latvija.lv" sākas elektroniskā pieteikšanās studijām augstskolās https://t.co/5yYSBHzj0w via @eklase
@eklase Ārstes padomi, kā izvairīties no traumām vasarā https://t.co/gWzR3KA4BA via @eklase
@eklase E-klases portāla sadaļā "Konference" pieejami lekciju video ieraksti https://t.co/ZbZO2FFrYa https://t.co/YaCDGWwO9o
@eklase Konferences "E-KLASE 2017" bildes jau pieejamas portālā! Drīzumā tiks publicēti arī lekciju ieraksti.… https://t.co/izHRTCqkCp
@eklase Pēc izglītojošas dienas pedagogi piedalās loterijā un pēcāk baudīs Liepājas Simf. orķestra stīgu kvinteta koncertu. https://t.co/ZbZO2FFrYa