AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi Skola2030
 
 

Internātskolu jautājumā norāda uz nepietiekamu pašvaldību darbu bērnu tiesību nodrošināšanā


 
>>>Ilvai 16.10.2017. 14:46
Varētu domāt, ka masu skolās šausmīgi čaklīši aug! Liela daļa pēc stundām mājās pieēdas našķus un sēžas pie datora...Pagalmus neslauka un kartupeļus nerok! Par kādu strādāšanu ir runa?
1 : 0
 Novērtē

Bumbucis 12.10.2017. 21:39
Muļķe - tu tiešām esi izvēlējusies atbilstošu vārdu - tu vispār par to kaut ko zini, tu tajās skolās esi bijusi, tu esi redzējusi tos bērnus - tu esi redzējusi kā ar viņiem strādā??!!!!30 tādi bērni klasē - varbūt tad uzreiz viņus kopā ar to skolotāju kam ar viņiem jāstrādā - viņus likvidēt?!!Tad es nebrīnos, ka tnāk bērnu tiesību aizsardzības komisija un mēģina runāt ar bērnu, kas nerunā, neredz ir ar kustību un vispārējās attīstības traucējumiem - un nekādi nesaprot - KĀPĒC VIŅAM NEATBILD!!! Un tad kad viņam to paskaidro - - IR ŠOKĀ!!! Tad jautājums - tu pat nepainteresējies uz kurieni tu ej? Tad kā tu viņa tiesības gribi aizstāvēt?!!!
27 : 5
 Novērtē

>_< Muļķei 12.10.2017. 20:08
Tiešām Muļķe......
9 : 5
 Novērtē

Ilva 12.10.2017. 20:01
Piekrītu muļķei! Internātskolas atbrīvo vecākus no pienākumu veikšanas. Izdevīgi taču! Aizfīrēt bērnu uz 2-3 nedēļām uz internātskolu, bet pašas var nodoties saviem priekiem! Nekādu rūpju un atbildības! Nevairosim patērētājus, jo strādāt internātskolā nevar likt - bērnu tiesību pārkāpums!
10 : 11
 Novērtē

Muļķe 12.10.2017. 17:44
Es tiešām esmu muļķe (varbūt kāds cits)... Ja viss tiek bāzts "vienā katlā". Ir Valsts ģimnāzijas, kurām ir dienesta viesnīcas, kurās uzturas īpaši spējīgie jaunieši no laukiem, un ir internātskolas, kurās mācās skolēni, kas ģimenei nav vajadzīgi, tā teikt, no acīm nost, bet vismaz paēduši un nav uz ielas. Bet!!! Internātskolas pamatā celtas 200 - 300 bērniem, bet tajās mācās 70. Tur ir tas sāls. ka pietiktu atstāt LV 3 internātskolas ar 300 audzēkņiem, jo tas, vai dzērāju ģimenes Andrītis mācās vienā, vai otrā internātskolā, vecākiem tāpat ir vienalga. Bet nav vienalga pedagogem, kuri grib Kurzemē grib strādāt ar 5 nevis 30 Andrīšiem! Mans viedoklis ir tāds, ka internātskolā būtu jāmācās tāpat kā RĪgā 30 bērniem klasē, un tad to finansē valsts, nevis kā tagad, bakstās ar 5 skolēniem klasē un pukst, ka nav naudas..
18 : 20
 Novērtē

riks 12.10.2017. 15:51
Ja pārbaudītu- atrastu bērnu tiesību pārkāpumus 100% visās pašvaldībās.
13 : 3
 Novērtē

kukuu 12.10.2017. 14:59
Visu tik pašvaldībām... Ko tad tie tur Rīgā darīs? Naudu dalīs un piekodinās, ka jādzīvo taupīgi, ar pirkstu kratīs - nu, nu, nu, strādājiet labāk? Vesels bars - pilna ministrija? Tpfu!
19 : 3
 Novērtē

A.M. 12.10.2017. 13:17
SUPER!!! " K.Šadurskis uzsvēra, iespējams, būtu jāapsver atsevišķu pašvaldību vadības atlaišanu, ja tās nepilda tām noteikto funkciju"
12 : 7
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @cyxob Neizdodas problēmu replicēt. Vai dzēšot pārlūka/lapu vēsturi problēma atkārtojas? App izveide ir nākotnes pl… https://t.co/hHDyrJJsIa
@eklase @cyxob Labdien! Paldies par informāciju. Vai problēma vēljoprojām atkārtojas?
@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase