AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi Skola2030
 
 

IZM: Dažādu sporta veidu apmācību drošības prasības jānosaka federācijām


 
aie 16.10.2017. 07:30
Nepareizi organizēta nodarbība! Komunistu laikā peldētapmācībā bija jābūt ne vairāk par 8. Maziem bērniem vajadzētu uzģērbt arī kādu drošības līdzekli - peldcepuri ar pildītu gaisu, uzročus, vestītes utml... Tāpat nodarbības organizē kopā ar vecākiem, lai viņi zinātu, kādus vingrinājumus bērniem jāapgūst, lai iemācītos peldēt. Iespēju un veidu, kā organizēt nodarbības ir daudz, bet instruktors bez pedagoga (trenera) sertifikāta, tikai ar glābēja sertifikātu, diez' var vadīt jebkādu sporta nodarbību. Pie tam sporta skolas direktors!
2 : 0
 Novērtē

Zinu 15.10.2017. 21:47
Zviedrijā baseinos visu laiku dežurē dzīvības glābēji.
2 : 0
 Novērtē

Dagnijai 15.10.2017. 21:35
Kad tad sākas tas saprātīgais vecums? Peldēt jāiemāca pēc iespējas agrākā vecumā, tikai - vienā grupā vienam trenerim SAPRĀTĪGS skaits audzēkņu + papildus pieaugušais (spējīgs pieskatīt, pārredzēt, uzraudzīt bērnus, baseinu, sagaidīt mazo peldētāju, ja viņš atgriežas no tualetes; ja nepieciešams, arī glābt utt.). Mazo audzēkņu skaits? 5 - 8. Ne vairāk!
3 : 0
 Novērtē

Dagnija 15.10.2017. 20:00
Peldēt var iemācīties arī saprātīgā vecumā, nav ko dzīt bērnus baseinā ķeksīša pēc.
3 : 0
 Novērtē

m 14.10.2017. 12:33
Manuprāt peldēšanas nodarbībām ,līdz skolas vecumam būtu jānotiek vecāku klātbūtnē,ja nē,tad vecākiem jānoskaidro grupas lielums un pašiem jāizlemj ,vai riskēt ar sava bērna dzīvību lielās apmācības grupās ar vienu treneri.Uzskatu,ka vecāku pašu atbildība ir pirmām kārtām,nekādi likumi nelīdzēs,ja neļauj būt klāt nodarbībā,nevediet.paspēs vēl iemācīties peldēt,visa dzīve priekšā.
10 : 2
 Novērtē

nesaprotu 14.10.2017. 08:16
Pārtraucot peldēšanas nodarbības, kurš ir ieguvējs? Atvainojiet par nepiedienīgo salīdzinājumu - ja notiek satiksmes negadījums uz ielas, vai tāpēc tagad jāslēdz satiksme, piemēram, Brīvības vai Valdemāra ielā?
10 : 4
 Novērtē

Bebene 13.10.2017. 22:27
Nu gan, Severa kungs! Vai tiešām var apšaubīt, ka četras acis, kas uzmana mazus bērnus palielā skaitā, nepalielinātu drošību?
7 : 1
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @cyxob Neizdodas problēmu replicēt. Vai dzēšot pārlūka/lapu vēsturi problēma atkārtojas? App izveide ir nākotnes pl… https://t.co/hHDyrJJsIa
@eklase @cyxob Labdien! Paldies par informāciju. Vai problēma vēljoprojām atkārtojas?
@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase