AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Kādi rādītāji liecina, cik sekmīga ir skola?


 
Lyanna 15.09.2017. 19:18
Katrā ziņā skolas kvalitāti nedrīkst mērot tikai ar VPD, eksāmenu un olimpiāžu rezultātiem.
7 : 0
 Novērtē

Mamma 15.09.2017. 07:18
Var daudz un plaši diskutēt par sekmīgas skolas rādītājiem, bet kamēr skolā sēdēs skolotāji un skolu vadīs direktori, kuri neiet laikam līdzi, mūžīgi ar bērniem neapmierināti, lobē tos kas nepārtraukti par otru sūdzas un katru skolēnu neuztvers vienlīdzīgi nešķirojot nekas nemainīsies!!!!
4 : 10
 Novērtē

Ilona 14.09.2017. 17:07
Vairāk pozitīvisma par katru sasniegumu tiem skolēniem, kas ir vientuļi, un kuriem sliktākas sekmes. Nepieciešams moderators! Vairāk pozitīvu vidi klasē. To veicina kopīgas ekskursijas. Uzsmaidiet tam, kurš ir bēdīgs, kaut parunājiet, ka viņš nav viens, un šajā skolā ir atbalsts. Nešķirojiet bērnus! Ignorēšana bērnam salauž sirdi un nocietina to. Mīliet bērnus, kādi tie ir! Cik žēl, ka tādu skolotāju ir ļoti ļoti maz, bet skolotāju - pieprasītāju - savai aizsardzībai arvien vairāk!
10 : 21
 Novērtē

Skolēns 14.09.2017. 12:07
Pēc tā,ka viņi runā cik kvalitatīva ir skola ir jāsaprot,ka vairāk tas ir atkarīgs no katra skolēna,ko vēlam iemācīties un,ko nē! Lauku skolās,piemēram Laidu pamatskolā ir ļoti labi skolotāji,šie skolotāji māca vērtīgas zināšanas. Bet ir tādi skolēni,kuri nemācās-vairākums no tiem ir tādi,kas ir atnākuši no apkārtējo novadu un citām Kuldīgas novada skolām,jo ar tiem netiek galā! Es ar klasi pirms diviem gadiem braucāk uz Kuldīgas ģimnāziju,kurā man notika ķīmijas un visu laiku bija 4,bet,kad atnāca skolotāja pēc slimošanas Laidu pamatskolā,tad ķīmijā man bija 7,8 un 9!
16 : 3
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase