AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Ministrs: Rīgas dome neapzinās savu atbildību par izglītības kvalitāti


 
slieka 23.04.2017. 12:33
Nezin vai vidusskolas tagad būs ar bērnudārza funkciju, lai pieskatītu vidusskolas vecuma zīdaiņus?????? Kādas programmas un standarti būs šiem pieskatāmajiem? Kādi speciālisti būs nepieciešami šiem pāraudžiem?
3 : 4
 Novērtē

skolotāja 23.04.2017. 10:34
Mērķim būtu jābūt- katram bērnam pēc viņa spējām! Lai Šadurska kungs domā, kā sistēmu izmainīt. Vai ir līdzekļi labas arodizglītības organizēšanai? Piekrītu Ušakova kungam, viņam jādomā, kur klaiņo un ar ko nodarbojas tie, kuri nemācās.Tad tiešām labāk skolas solā, ar pašvaldības svētību paēdis un pieskatīts.
6 : 2
 Novērtē

absurds 22.04.2017. 19:36
Absurdi skan mēra teiktais ,ka vidusskolas atestāts kaut vai ar nesekmīgiem vērtējumiem , jāsaņem katram un vidusskola domāta katram -lai nestaigā pa ielām.
2 : 6
 Novērtē

antijenots 22.04.2017. 11:06
slikti, ja ministrs kā APGRŪTINĀJUMS
6 : 1
 Novērtē

tuk tuk 21.04.2017. 18:24
Tā nu ticēšu tam, ko šis stāsta.... Demagogs.
4 : 1
 Novērtē

ha,ha,ha 21.04.2017. 09:28
ministram pie....... kvalitatīva izglītība! Tā ir POLITIKA (būtu Ušakovs ar Šadurski vienā partijā, dziedātu savādāk)..........
9 : 4
 Novērtē

sk 21.04.2017. 09:20
Nu ko jūs te ņematies, Izglītības ministrija ar savu uzpūsto ierēdņu kliķi iet pār līķiem un viņiem dziļi vienaldzīgi gan skolotāju, gan skolēnu likteņi. Tas pats notiek arī pašvaldībās, izjaukt labi izveidotu iezglītības iestādi, ai paši varētu to izsaimniekot.
15 : 5
 Novērtē

Varbūt es kaut ko nesaprotu, bet ... 21.04.2017. 09:06
izglītības kvalitātes vienīgais un galvenais rādītājs nav un nedrīkst būt CE rezultāti. Kvalitatīva izglītība būtu jāsaņem ikvienam - gan talantīgajam, gan palīgskolas skolēnam. Tātad patiesībā būtu jārunā par valsts spēju vai nespēju nodrošināt katram bērnam PIEMĒROTU un ATBILSTOŠU izglītību
32 : 4
 Novērtē

sandrino 21.04.2017. 08:15
Būtu labi saprast ko ministra kungam nozīmē izglītības kvalitāte? Nepieciešama informācija par visiem izglītīības kvalitates kritērijiem un kāpēc mācību sasniegumi kā kritērijs tiek izvirzīts kā prioritārs? Vai galvenais ir, lai vieglāk izmērīt? Tatad matematiska pieeja arī cilvēka audzinasanai?
18 : 3
 Novērtē

cece 21.04.2017. 06:21
Es domāju, ka arī Valdība neapzinās savu atbildību par izglītības kvalitāti - jo solītais algas pielikums skolotājiem ilgtermiņa to aplicina. Ipaši tām pedagogu grupām, kurām nav iespējams izstrādāt 1 slodzi.Rīgas piemērs norāda uz absolūti zemo izglītības līmeni valstī - uz juristu nekompetenci un viņu zemo profesionālo kvalitātes līmenī - šī, kungi, ir arī juridiska interpretācija. Domāju, ka valsts zaudēs Ušakovam, tāpat kā daudzajās tiesvedībās par sūdzībām ES cilvēktiesību pārkāpumos. Nozēlojami zems līmenis izglītībā visās jomās! lai kā negribētos atzīt, viss tomēr sākās ar pirmsskolu izglītības sistēmā, ar naudu skolotāju makos un izglītības līmeni arī Saeimā un Valdībā. Visus zems līmenis.
21 : 2
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase