AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Pasaules Bankas eksperti apmeklēs Latvijas augstskolas


 
vecāki 07.09.2017. 11:11
Paskatīsies, cik vēl no Latvijas var paņemt izglītotu galvu? Ja no 10 absolventiem 5 aizbrauc uz ārzemēm, tad tagad aizbrauks vēl. Un kas paliks un notiks šeit? Latvijas tauta pazudīs vēja spārniem - un pagaidām paliks tikai dzīvelīgākie un izturīgākie pensionāri, kuriem bērni no ārzemēm varēs finansiāli palīdzēt.
2 : 0
 Novērtē

SuperEksperts 07.09.2017. 11:06
Lai brauc un skatās arī citas mācību institūcijas un nozares, kur katastrofāli trūkst darba spēka, nerunājot par kvalitatīvu , profesionālu darbinieku. Šobrīd pat neiet runa par algām, tās sen pārsniegušas un tiek solītas augstākas kā jebkad, lai tikai atrastos kāds ar galvu un rokām īstā vietā, kurš strādātu. Šobrīd ir vairākas nozares, kurās ntiek vairaksolīšana, lai tikai viens no otra pārpirktu darbiniekus, "galvu mednieki" to dara pat nekautrējoties, ierodoties un vervējot cilvēkus viņa darba vietā.
1 : 0
 Novērtē

Skolnieciņš [Vislatvijas skaudības dievība] 06.09.2017. 17:34
Kāds sakars ir Latvijai ar Pasaules Banku? Vai mēs esam Pasaules Bankas vergi, ja Pasaules Banka tā mūs uzmana??? Vai Pasaules Banka ir starptautiska ļaunuma organizācija?
1 : 3
 Novērtē

tge5hjso6mnu4 06.09.2017. 15:41
4fchc9;88t7
0 : 3
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase