AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Premjers: Jebkuram puikam un meitenei ir jānodrošina augsta izglītības kvalitāte


 
Nugan 07.09.2017. 17:59
Ko nozīmē jānodrošina? Tas jau ož pēc vardarbības. Bet pieejama jau šobrīd ir katram,kas to patiešām vēlas.
2 : 0
 Novērtē

zurka 07.09.2017. 13:06
Jebkuram puikam un meitenei vispirmām kārtām ir jāgrib zināt vairāk un nav jābaidās no piepūles. Tad arī nebūs svarīgi, vai viņi nāk no Zilupes, Dundagas vai Rīgas. Kamēr tā nebūs, nekas nemainīsies, būs tikai vēl sliktāk.
6 : 0
 Novērtē

Jukolas Jusis 06.09.2017. 09:18
Izglītība nav domāta plebejiem, viņiem būs Dieva bīties un priekšniecību klausīt! Viņiem vajag vienkāršu apmācību,stingru uzraudzību , maz brīva laika un līdzekļu. Ja valstī ir vajadzība pēc izglītības nesakropļotiem un domāšanas nenomāktiem ļautiņiem, kas tik vien var kā kraut, rakt, slaucīt, tad varam turpināt attīstīt skolu kā bērnu pieskatīšanas iestādi. Daži iedomājušies,ka tie,kas nespēj( nevīžo) mācīties, būs diži profesionāļi rokdarbos un amatu pratēji, ka skolā iešana un izglītība ir viens un tas pats
8 : 0
 Novērtē

Pufam 06.09.2017. 08:39
Atsijātajiem jānodrošina kvalitatīva arodizglītība. Amatam(kā meistara prasmei, ne štata vietai) ir zelta pamats. Bet arodizglītību tikai tagad sāk kaut kā reanimēt pēc ģimnāziskās eiforijas.
5 : 0
 Novērtē

xxx 05.09.2017. 22:23
IKVD nepārbauda ieguldījumu, darbu, pat neapakatās skolu, neiepazīstas ar vidi, bet nosoļo 15 m no ārdurvīm līdz direktora kabinetam un lasa papīrus. Ja tie nav kārtībā , štruntīgi strādā šajā skolā.
15 : 0
 Novērtē

Piebilde: 05.09.2017. 20:57
Vai Latvijā attīstās moderna, industrāla ražošana, jebšu bijušo rūpnīcu teritorijās tiek celti lielveikali - ALFA, nu būs Akropole, bet bija Rīgas porcelāna fabrika, bet manai vecmammai ir servīze no Cariskās Krievijas Kuzņecova fabrikas laikiem kā ģimenes relikvija....
7 : 0
 Novērtē

Xd 05.09.2017. 19:27
Ko tas viss dod, ja pēc tam nevari normālu, labi apmaksātu darbu atrast?
7 : 1
 Novērtē

Pufs 05.09.2017. 16:48
Manuprāt, tādu vidusskolu (ar vidējo virs 8) būtu iespējams nokomplektēt katrā sevi cienošā pilsētā. ..., bet ko iesākt ar seperācijas atsijātajiem?
6 : 0
 Novērtē

Ewa 05.09.2017. 09:54
Bērnam, kam vecāki nodzēruši smadzenes jau gēnu līmenī, pat pilsētas skola nelīdzēs. Un darba tikumu, uz ko vēl dzīvē tāds bērns varētu cerēt, reti kurš iemācās.
31 : 2
 Novērtē

Brīnums 05.09.2017. 00:17
nununu. Tāpēc vienā klasē un pie vieniem skolotājem mācās gan teicamnieki, gan atpalikušie? Jūsu apgalvojums ir destruktīvs un demoralizē skolniekus un viņu vecākus. It kā nebūtu viņiem jacenšās, bet par neveiksmēm būs atbildīgs slikts skolotājs.
30 : 1
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase