AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Psihoterapeite: Kādas būtu sekas obligātai izglītībai no sešu gadu vecuma?


 
Ilona,3 bērnu mamma 29.03.2017. 17:50
JAUTĀJUMS IZGLĪTĪBAS MINISTRAM UN VIŅA KOMANDAI, VAI JUMS PAŠIEM IR BIJUSI BĒRNĪBA, VAI JUMS IR BĒRNĪBAS ATMIŅAS, TĀS EMOCIJAS, GARŠAS? VAI TIEŠAM MĒS BĒRNIEM ,SAVIEM BĒRNIEM GRIBAM ATŅEMT SAULAINO BĒRNĪBU!TĀPAT VAI LIELAIS KUNGS ŠADURSKIS SAVOS SKOLAS LAIKOS GRIBĒJA VISU VASARU NOSĒDĒT SKOLAS SOLĀ? ŠĪ SKRIEŠANA PAKAĻ ĀRZEMĒM, LATVIETĪBAS IZPĀRDOŠANA MŪS IR NOVEDUSI PIE TUKŠAJĀM LAUKU SKOLĀM, MĀJAS PAGALMIEM BEZ BĒRNU ČALOŠANAS.MŪSU DĀRGIE TAUTAS KALPI IZDOMĀJIET KAUT KO KAS IR MUMS LATVIEŠIEM TIEŠĀM VAJADZĪGS, LAI BĒRNI BŪTU SKOLĀS , LAI TIE DZIMTU LATVIJĀ ,NEVIS TĀLAJĀS ZEMĒS UN IZGLĪTĪBAS LĪMENIS JAU NECELSIES AR TO KA BĒRNI SKOLĀ MĀCĪSIES NO 6. GADIEM UN PAGARINĀTĀ MĀCĪBU GADĀ UN GALU GALĀ, KAS JUMS NĀKOTNĒ MAKSĀS ALGU UN TAS NAV MINIMUMS, KAS IR MUMS PARASTAJIEM MIRSTĪGAJIEM
1 : 0
 Novērtē

Viedais 29.03.2017. 10:33
. . . un bērnudārzā jāsāk sūtīt tad, kad tas bērniņš ir vēl mātes miesās . . .
2 : 0
 Novērtē

arī mamma 29.03.2017. 08:59
Interesanti, kam pieder gala vārds??? 85% ir PRET - speciālisti, mediķi, pedagogi, vecāki... Vienam vai diviem ,,jampampiņiem,, ienāk prātā, ka jāizdomā jauns likums, jo par kaut ko jau nauda ir jāsaņem.... Izskatās, tiem gudrīšiem pašiem vēl bērnu nav, tāpēc neapjēdz ko dara....
3 : 0
 Novērtē

Vecmāmiņa 27.03.2017. 11:34
Man ir tikai viens jautājums - kāpēc šīs problēmas ir tikai mūsu un igauņu bērniem, jo, cik man zināms, pārējā Eiropā visi sāk mācības pirms septiņu gadu vecuma? Vai tiešām mūsu bērni ir īpaši vārgāki, jutīgāki, neattīstītāki?
3 : 1
 Novērtē

īzī 22.03.2017. 11:10
lai taču bērniem ir bērnība,pieaugt paspēs. Es pret 6gadnieku sūtīšanu skolā.
10 : 0
 Novērtē

pokpo 20.03.2017. 19:57
nb
1 : 3
 Novērtē

Lailailaikam 17.03.2017. 11:09
Ja kopējo skolas mācību programmu pārskata un pārveido un ja 6gadniekam nemēğinās iestumt galvā pirmās klases vielu tad varbūt var. Bet kopumā manuprāt mācību programma skolās ir pārspīlēta un piesātināta ar informāciju, kas dzīvē nebūs vajadzīga.
7 : 3
 Novērtē

Raja 15.03.2017. 15:44
6-gadīgie skolā jau bija. Bērni mācījās, guēja pusdienlaiku, spēlējās utt. Vai tiešām mums tik daudz līdzekļu, ka atkal rausim bērnus no b/d un veidosim atkal klases skolā. Nezinu, cik ilgi tā izglītība streipuļos no viena grāvja otrā. Varbūt beidzot laiks iet pa ceļu!
15 : 2
 Novērtē

Liepāja 11.03.2017. 14:31
Njā, tgd bērniem tā "stumj" wisu galvā, ka pat bērnus apsaukā par atpalikušajiem., ja nespēj tikt torpēdas ātrumā līdzi... Vai mēs dzemdējām bērnus lai pieļautu tādas situācijas? Pēc kura likuma skolotājai ir tiesības to darīt?
9 : 2
 Novērtē

Ilva 03.03.2017. 08:25
Ja sākot no 6 gadi 1. klase ir sagatavošana, kā pašlaik dārziņā - vecākajā grupā, tad piekrītu!
12 : 7
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace Labdien! Vajadzība pēc aplikācijas skolotājiem ir saprotama. Pagaidām realizācijas termiņu vēl nevaram prognozēt.
@eklase @JansonsM Labdien! Lūdzam mums DM iesūtī savu telefona numuru, lai varam apskatīt profila informāciju un rast risinājumu.
@eklase @JAMikdiena Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjaunināšanas pielikumu problēma atkārtojas? Pasta problēmas risināsim.
@eklase @JansonsM Labdien! Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjauninājuma uzstādīšanas problēma atkārtojas?
@eklase @JansonsM Labdien! Šobrīd saskaramies ar problēmu pielikumu atvēršanu tieši Android aplikācijā. Centīsimies prob. novērst tuvāko dienu laikā
@eklase @Madara54321 Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., pieslēgsim Jums Jauno versiju!
@eklase @laacz Labdien! Skolēnu izvēlni vecākiem un skolēniem ar vienu iestādi drīzumā tiks noņemta. Šī izvēlne ir pagaidu, uz iepazīšanās periodu.
@eklase Izglītos sociālos pedagogus, lai mazinātu bērnu iesaisti bīstamajās spēlēs https://t.co/bykXGviHMO https://t.co/5TNaiuk0HB
@eklase “Latvijas skolas soma” sniegs skolēniem iespēju pieredzēt Latviju https://t.co/wlaiCZrqQ9 @ChaulaTV https://t.co/xBZCorRvGt
@eklase @ingussjk Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., palīdzēsim Jums atrisināt problēmu!
@eklase Piesakies Vītolu fonda administrētajām stipendijām līdz 1.martam! https://t.co/8Qrr3LLV1v https://t.co/3owJPzwdto
@eklase Izglītības reforma: Pazudis arodskolā https://t.co/HWT66PWMjL @Re:@rebaltica https://t.co/uTbjOYIvJT
@eklase @martinsleitass Labdien! Paldies par informāciju! Kļūme ir novērsta. Vai izdodas apskatīt nepieciešamo informāciju?
@eklase Izglītības reforma: Optimizācija caur asarām https://t.co/f7lhVgwY5V @rebaltica https://t.co/p5dslnRYTK
@eklase Jaunā skola: Apvērsums izglītības sistēmā https://t.co/bfgOQtMsOx @rebaltica https://t.co/1FBFO8FObN