AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Psihoterapeite: Kādas būtu sekas obligātai izglītībai no sešu gadu vecuma?


 
Katrai lietai savs laiks un vieta: 20.09.2017. 15:14
Bērnam 6 gadu vecumā jāstaigā uz bērnudārzu un jāizbauda bērnību, bet izglītības jautājumus jārisina kompetentam cilvēkam kam ir pieredze šajā jomā. Tā taču ir mūsu nākotne,un 1 gads neko neatrisinās, bet šādas impulsīvas prakses ieviešanas gadījumā problēmu skaits tikai pieaugs! Agrāk bērnus 1 klasè no sākuma mācīja kā pareizi sēdēt pie galda -rūpējās par bērna veselību, mācīja pareizrakstību,tad tikai burtus,zilbes,vārdus,teikumus,bet tagad 1 klasītē uzreiz pārbauda kā bērns prot lasīt kā viņam to iemacījuši bērnudārzā un vecāki! Var būt mēs vecāki kaut ko esam palaiduši garām un bērniem jau jādzimst izglītotiem!? Nu nevar taču eksperimentēt ar Bērniem!
5 : 0
 Novērtē

Viedoklis 16.09.2017. 19:17
Visa nelaime ir faktā, ka IZM iefiltrējušies absolūti nekompetenti subjekti, kuriem no reālās darba pieredzes ne tikai pirmsskolas, bet jebkurā vispārējās izglītības posmā, ir tik pat daudz, cik vistai no baznīcas. Līdzīgi kā savulaik Veselības ministru tēloja Leiškalns. Kāds sakars? Es diendienā plānoju savas finanses, jo jādomā, kā ar 431€ kuru nopelnu, strādājot par pirmsskolas skolotāju, savilkt galus - samaksāt rēķinus, palīdzēt iegūt izglītību savam bērnam, nopirkt, johaidi, humpalās jēdzīgus apavus un apģērbu, no gadījuma darbiem brīvdienās un atvaļinājumā iekrāt naudu malkas iegādei, vismaz reizi 4 gados atļauties aizbraukt pie zobārsta. Brīnums, bet kaut kā izdodas tās finanses sakārtot. Varbūt es varu iet par finanšu ministru? Tas nekas, ka neko no valsts finansēm nejēdzu. Leiškalns arī tikai kā pacients kaut ko nojauta pat mediķu esamību. Savukārt Šadurskis ar savu matemātiku vispārējās izglītības posmā pabijis tikai kā skolnieks. No tā arī viss šis bardaks.
4 : 0
 Novērtē

Viss ğeniālais ir vienkāršs... 16.09.2017. 01:30
Paskatoties uz to bildi vien, tas neiemāca būt gudrākiem, vai labākiem, bet primāri iemāca - tā piedienas uzvesties. Ne velti, bieži vien tieši skolotāju bērni ir visizcilākie manipulatori ar priekšzīmīgu uzvedību un amorālu zemtekstu vienlaikus.
2 : 1
 Novērtē

Andra 13.09.2017. 22:59
100% taisniba.Ar personisko pieredzi varu apliecinat.
1 : 0
 Novērtē

YWYD 13.09.2017. 17:41
KAM NEPATIK SKOLA
1 : 0
 Novērtē

Inga 04.09.2017. 15:27
Vienreiz jau šī reforma jeb jauninājums pierādija , ka tas nedarbojas. Kāpēc , lai tagad, kad ir tik daudz "diagnožu " bērnu, bērnu ar speciālajām programmām, bērnu , kas ir atbrīvoti no pamatskolas gala eksāmeniem, pēkšņi vajadzētu vēl veikt eksperimentu un pamēģināt ???? Ja vienreiz tas pierādījās, ka nedarbojas, kāpēc atkārtoties un saprast , ka patiešām nedarbojas. Un pirmā reize bija tad , kad visos mēdijos ar putām uz lūpām runāja par indigo bērniem. Bērni ir bērni, mazi civēki un attīstās viņi tieši tā , kā cilvēkam jāattīstas , un nevajag eksperimentēt ar bērniem, viņi nav nekādas žurkas vai jūras cūciņas. Varbūt ar šo projektu ministrija tikai grib aizmālēt acis un nedomāt , kā labāk un progresīvāk veicināt kādu citu attīstības virzienu par labu pedagoģijai, kultūrai un pievērsties vairāk Latvijas laukiem, veicināt attīstību tur....jo tā Rīga jau tā kā tāda ūdensgalva palikusi....
23 : 2
 Novērtē

wl13 04.09.2017. 11:08
Google Chrome strādā kļūdu labošana ...skaisti
0 : 4
 Novērtē

wl13 04.09.2017. 11:05
šlikti
4 : 4
 Novērtē

Mii 28.08.2017. 12:16
Katru gadu saskaros ar raudošiem pirmklasniekiem, kuri uz skolu nāk ar plīša lāčiem un zaķiem. Tad nabaga bērniņš skolu ienīst jau saknē. Ko viņš var iemācīties vai viņam var iemācīt šādā situācijā? Patreiz ir cita paaudze, tie nav padomju laiku rūdītie bērni. Vai tiešām salaidīsim dēlī izglītības sistēmu, tikai tāpēc, ka pāris cilvēki nav savā vietā?
26 : 3
 Novērtē

aizmirstais streiks 08.08.2017. 17:24
Reformu jāsāk ar izglītības ministriju.No tās iztīrot ,,vecos,,kadrus.,kas imitējot darbu tracina sabiedrību,grauj izglītības sistēmu.
27 : 5
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @jaunzemis_m Labdien! Lūdzam norādīt savu tālruņa numuru DM, apskatīsim situāciju un izsūtīsim Jums jaunu pieejas paroli.
@eklase @AgitaMace @BerzinaAiga @mmmaruta Atvainojamies, ja radies iespaids par konkrētiem termiņiem. Iecere ir, bet aktīvs… https://t.co/Izb5Vu7MH8
@eklase @mmmaruta Labdien! E-klases aplikācija šobrīd pieejama tikai vecākiem un skolēniem. Pārliecinieties, ka izmantojiet… https://t.co/JiJRNFNuEQ
@eklase Mazākajā skolā Latvijā šogad mācās astoņi bērni, lielākajā - 1610 https://t.co/0Dc1xnLlU1 via @eklase
@eklase @LaurisMorics Labdien! Ģimenes komplekta lietotājiem sadaļā “Uzstādījumi” -> “Lietotāju dati” ir iespēja atslēgt reklāmu rādīšanu.
@eklase Kāpēc Latvijas izglītības sistēmai jāvirzās uz izcilību? https://t.co/Mi5kPJjAcp via @eklase
@eklase 4/4 vērtēšanas metode – risinājums skolotāja darba apjoma samazināšanai https://t.co/se0PTqS3YB via @eklase
@eklase Somijas izglītība nav brīnums, bet mērķtiecīga un sistemātiska darba rezultāts https://t.co/dDzWUIrN0u via @eklase
@eklase Sveicam Zinību dienā! Vēlam panākumus un enerģiju jaunajā mācību gadā! https://t.co/fM7HNhdmTj
@eklase Prezidents: Šodienas mainīgajā pasaulē skolotājiem ir jāmāk ieinteresēt un aizraut skolēnus https://t.co/Wwv6RpvoeD via @eklase
@eklase Vāc parakstus, lai saglabātu skolas gaitu sākšanu no septiņu gadu vecuma https://t.co/kNt12STpm8 via @eklase
@eklase Septembrī skolas gaitas sāks 18 744 pirmklasnieki https://t.co/1uLXnrlgJN via @eklase
@eklase Latvietim bronzas medaļa Vispasaules informātikas olimpiādē https://t.co/MTsvl8pbtF via @eklase
@eklase Lielo skolu reitinga augšgalā arī šogad valsts ģimnāzijas https://t.co/cyyrd7IGI1 via @eklase
@eklase IZM plāno atteikties no speciālajām un vakarskolām https://t.co/lJ8GLKiKcr via @eklase