AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Turpinās bezmaksas redzes pārbaudes lauku skolās, šoreiz - Vidzemē


 
skolnieciņam 20.03.2017. 07:04
Nevis skolai tiek brilles, bet bērnam. Vienalga, kurā skolā viņš pēc tam mācīsies, laba redze noderēs.
4 : 0
 Novērtē

Skolnieciņš 18.03.2017. 06:57
Ak, viņi tikai apsekonskolas pirms to slēgšanas ciet! Sākumā slēdz lauku skolas, tad arī nākot aizslēgs Latviju... Skumji... Cieņā, Skolnieciņš ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-(
3 : 1
 Novērtē

Kukužiņa 17.03.2017. 12:24
Vispār jau reizi gadā katram skolas bērnam redzi pārbauda pie visparastākās redzes pārbaudes tabulas. Un pirmais signāls ir -redzi vai neredzi to ripulīti. Tālākais tiešām ir atkarīgs tikai no vecāku ieinteresētības un naudas maka. Mūsu skolā arī pirms gada bija dr. Ceunovs no Teterevu fonda un padsmit bērni tika pie brillītēm. Tiešām- no sirds paldies!
9 : 0
 Novērtē

Praktikants @Haris 17.03.2017. 10:24
Jā, mūsdienās daudz kas mainās, bet stāsts vairāk ir par mazajiem tomēr - bērniem, kuri 1.varbūt nevar atļauties brilles, 2.vecāki nemaz nepārbauda redzi, jo nepievērš lielu uzmanību, 3.bērni bieži vien nemaz nezina, ka viņiem vajadzīgas brillītes, jo nezina, kādai būtu jābūt labai redzei...
7 : 1
 Novērtē

Haris 17.03.2017. 10:20
Mums skolā ir jaunieši (vecāko klašu skolēni) kuri nēsā neoptiskās brilles. :)) Vienkārši ar stikliņiem.
3 : 0
 Novērtē

Paldies! 17.03.2017. 10:19
Kā vienmēr - no sirds paldies Tetereviem. Nesavtīgi, nenogurstoši dara labu jau cik gadus. Nav daudz, kuri tā dalītos ar savu mantu kā šie cilvēki.
17 : 0
 Novērtē

Mammī @Liene 17.03.2017. 10:17
Agrāk, pirms daudziem gadiem, tas tiešā'm bija populārs stereotips - ka jaunieši baidījās brilles vilkt, jo tās bija biezas un briesmīgas. Visas vienādas. Tagad taču ir tik daudz izvēles iespēju, ka tās ir aksesuārs, ne tik daudz vajadzība.
10 : 1
 Novērtē

Liene 17.03.2017. 10:16
Tā ir, skolas solos tiešām daudzi sēž, kuri lāga tāfeli neredz. Žēl skatīties. Un tie nav tikai mazākie skolēni! Bieži vien tie ir arī vidusskolēni, kuri vienkārši negrib vilkt brilles.
9 : 2
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @AgitaMace Labdien! Vajadzība pēc aplikācijas skolotājiem ir saprotama. Pagaidām realizācijas termiņu vēl nevaram prognozēt.
@eklase @JansonsM Labdien! Lūdzam mums DM iesūtī savu telefona numuru, lai varam apskatīt profila informāciju un rast risinājumu.
@eklase @JAMikdiena Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjaunināšanas pielikumu problēma atkārtojas? Pasta problēmas risināsim.
@eklase @JansonsM Labdien! Veikti labojumi. Vai pēc aplikācijas versijas atjauninājuma uzstādīšanas problēma atkārtojas?
@eklase @JansonsM Labdien! Šobrīd saskaramies ar problēmu pielikumu atvēršanu tieši Android aplikācijā. Centīsimies prob. novērst tuvāko dienu laikā
@eklase @Madara54321 Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., pieslēgsim Jums Jauno versiju!
@eklase @laacz Labdien! Skolēnu izvēlni vecākiem un skolēniem ar vienu iestādi drīzumā tiks noņemta. Šī izvēlne ir pagaidu, uz iepazīšanās periodu.
@eklase Izglītos sociālos pedagogus, lai mazinātu bērnu iesaisti bīstamajās spēlēs https://t.co/bykXGviHMO https://t.co/5TNaiuk0HB
@eklase “Latvijas skolas soma” sniegs skolēniem iespēju pieredzēt Latviju https://t.co/wlaiCZrqQ9 @ChaulaTV https://t.co/xBZCorRvGt
@eklase @ingussjk Labdien! Lūdzu, atsūtiet mums šeit DM (direct message) savu vārdu un telefona nr., palīdzēsim Jums atrisināt problēmu!
@eklase Piesakies Vītolu fonda administrētajām stipendijām līdz 1.martam! https://t.co/8Qrr3LLV1v https://t.co/3owJPzwdto
@eklase Izglītības reforma: Pazudis arodskolā https://t.co/HWT66PWMjL @Re:@rebaltica https://t.co/uTbjOYIvJT
@eklase @martinsleitass Labdien! Paldies par informāciju! Kļūme ir novērsta. Vai izdodas apskatīt nepieciešamo informāciju?
@eklase Izglītības reforma: Optimizācija caur asarām https://t.co/f7lhVgwY5V @rebaltica https://t.co/p5dslnRYTK
@eklase Jaunā skola: Apvērsums izglītības sistēmā https://t.co/bfgOQtMsOx @rebaltica https://t.co/1FBFO8FObN