AktualitātesPasaulē Latvijā Viedokļi
 
 

Vairākas tehnoloģiskās universitātes un augstskolas dibinās konsorciju


 
pff 26.02.2013. 08:16
viņi paši galu galā atcerās, ko ir parakstījuši? to vien dara, kā slēdz sadarbības utt
0 : 0
 NovērtēE-KLASE neatbild par komentāriem, kas pievienoti rakstiem, tomēr aicina portāla lasītājus ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, kā arī iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā E-KLASE brīdina, ka tai ir tiesības nodot informāciju par portāla lasītāju tiesībsargājošajām institūcijām, kas var lemt par kriminālprocesa sākšanu.

Twitter sadaļa

@eklase @elis_belis123 Lūdzu piezvaniet uz E-klases tehniskās palīdzības tālruni 67072174, Jums palīdzēs atrisināt problēmu. Veiksmīgu dienu!
@eklase @zombijgalva Skolas profilu var izdzēst sadaļā "Ģimenes uzstādījumi". To var izdarīt vecāki, nospiežot sarkanu krustiņu pie dzēšamā profila.
@eklase @GunitaBa Lūdzu piezvaniet uz E-klases tālruni 67072177, palīdzēsim Jums atrisināt problēmu.
@eklase RT @ChaulaTV: "Centrs Dardedze" uzsāk informatīvu kampaņu https://t.co/qezEvLjgXp via @eklase
@eklase @valtersb Labdien! Jā, šāda iespēja ir, rakstiet e-pastu uz info@e-klase.lv, Jums operatīvi palīdzēs atrisināt problēmu. Jauku dienu!
@eklase @Betjux Labdien! Lai noskaidrotu atbildes uz tehniskiem jautājumiem, rakstiet e-pastu uz info@e-klase.lv. Jauku dienu!
@eklase @krisatm Paldies par sniegto informāciju, ir noticis pārpratums un reklāma nekavējoties tiks izņemta.
@eklase @sintija9 Labdien! Jums jāraksta info@e-klase.lv, tā Jums palīdzēs operatīvi atrisināt problēmu. Jauku dienu!
@eklase Urā, apsveicam ar liecību saņemšanu un mācību gada beigām! Lai izdevusies atpūta vasaras brīvlaikā! :) https://t.co/Ejsc7CIHrX
@eklase @DagnijaNeimane Taisnība, trešdienā būs gan, tikai 25.maijā. Paldies par vērību! :)
@eklase RT @K_Skulte: Zemessardzes 25. gadadienai veltīts konkurss bērniem https://t.co/2qCDnOf8qR via @eklase
@eklase @bonappetit_lv Droši sazinieties ar mums info@e-klase.lv, operatīvi palīdzēsim atrisināt problēmu,jo katram lietotājam jāizmanto sava parole
@eklase @LieneBrizga Ja rodas vēl kādi jautājumi par E-klases sistēmu, būsim priecīgi palīdzēt! Droši rakstiet uz info@e-klase.lv. Jauku dienu!
@eklase @bonappetit_lv 3. “vecāku sarunas”. Labprāt palīdzēsim Jums atrisināt šo jautājumu! Jauku dienu! Ar cieņu, E-klase
@eklase @bonappetit_lv 2. Ja tā redzama skolēnam, tad viņš neizmanto savu pieeju E-klasei, bet gan vecāku, jo ekrānšāviņā ir redzama sadaļa