Šogad konferences tēma bija Digitalizācija skolās, un tās laikā notika piecas interešu darbnīcas, no kurām katram skolotājam bija iespēja apmeklēt divas, iepriekš uz tām piesakoties. Bija iespēja uzzināt ne tikai izglītības jomā jaunākos tehnoloģiskos risinājumus Latvijā un pasaulē, bet arī uzklausīt skolotāju viedokli, idejas un ierosinājumus aktuālo problēmu risināšanā.

Interešu darbnīcas bija:

·         mācīšanās metodes, izmantojot digitālos palīglīdzekļus;

·         uzstādījumu nianses pilnvērtīgai E-klases lietošanai (Fine tuning);

·         e-vide kā instruments komunikācijas veicināšanai ar vecākiem;

·         uzvedības ieraksti un prognozējamie vērtējumi - svarīgs instruments skolotāju rokās; 

·         vienādas iespējas mācīties visiem - iekļaujošā izglītība Latvijā un Eiropā.

visi pārējie interesenti konferences norisei neklātienē varēja sekot līdzi video tiešraidē internetā, ko nodrošināja jauniešu interneta televīzija ChaulaTV sadarbībā ar SIA Digitālās Ekonomikas Attīstības Centru. Konferences video arhīvs drīzumā būs pieejams sadāļā "Konference".

Pasākuma noslēgumā skolotājiem tika pasniegtas vērtīgas balvas no konferences atbalstītājiem - Latvijas Nacionālās operas, Autohalles, Aqua VillaCapitalSamsungFazerKolumbsHairRigaMosaicFromMe, Siguldas minerālūdens, Ventspils pilsētas domes tūrisma centra, Lido, brīvdienu mājas Kastaņas, izdevniecības Dienas grāmata un izdevniecības Zvaigzne ABC.