PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. aprīlis

Georgs, Jurģis, Juris

Jauna mācību platforma Latvijā - online video kursi skolēniem
Jauna mācību platforma Latvijā - online video kursi skolēniem
Foto: paligsmacibas.lv

Jauna mācīšanās pieeja ikvienam skolēnam - online video kursi no Palīgsmācībās.lv. Jau otro gadu skolēniem un viņu vecākiem palīgā nāk online video kursi, kas palīdz bērnam patstāvīgi apgūt un atkārtot mācību tēmas, uzlabot atzīmes, sagatavoties pārbaudes darbiem un eksāmeniem! Platforma tapusi sadarbībā ar lielāko izglītības portālu Uzdevumi.lv.

Ko piedāvā Palīgsmācībās.lv?

Palīgsmācībās.lv video nodarbības, kas papildinātas ar digitāliem mājasdarbiem un citiem mācību materiāliem - darba lapām, izglītojošām spēlēm vai citiem noderīgiem materiāliem.

Palīgsmācībās.lv mērķis ir palīdzēt skolēniem un viņu vecākiem, piedāvājot alternatīvu mācīšanās veidu, kas būtu ērts, viegli pieejams un izdevīgs. Privātskolotāju konsultācijas bieži vien ir pārāk dārgas un ne vienmēr risinājums ir arī grupu nodarbības klātienē vai attālināti. Abus var būt grūti apvienot ar citām ārpusskolas norisēm.

Ērti un izdevīgi mācībām jebkurā laikā

Palīgsmācībās.lv kursi nav piesaistīti konkrētiem nodarbību laikiem, jo bērns mācās ar video ierakstu palīdzību jebkurā sev ērtā laikā no jebkuras ierīces, kurā pieejams internets. Kopā ar video nodarbību ierakstiem bērns iegūst pieeju arī citiem noderīgiem mācību materiāliem, un pēc katras nodarbības pilda mājasdarbu, lai nostiprinātu video nodarbībā apgūtās zināšanas. Mācīšanos iespējams organizēt sev ērtā un atbilstošā tempā - vienu nodarbību nedēļā vai vairākas nodarbības dienā!

Šobrīd pieejami gan mācību kursi, kuri piedāvā apgūt konkrētā mācību priekšmeta mācību tēmas kādā noteiktā klasē - nostiprinot, atkārtojot, gatavojoties pārbaudes darbiem, semestru noslēgumu darbiem. Tāpat pieejami arī ekspress kursi, lai sagatavotos kādam konkrētam eksāmenam - koncentrēti, par būtiskāko, atkārtojot nozīmīgākās lietas, lai izprastu mācību tēmas un stiprinātu savu pārliecību pirms nozīmīgiem valsts pārbaudes darbiem. Turklāt, vienas nodarbības cena ir tikai 1,99 EUR - 2,99 EUR.

Reklāmraksts