Lietotājvārds
Parole

SKOLĒNU EKSKURSIJA UZ ŪDENS ATRAKCIJU PARKU SIGULDĀ!

Ir sācies ilgi gaidītais skolēnu ekskursiju laiks, un Siguldas Sporta centrs piedāvā ikvienai skolai un klasei ūdens priekus īstā tropu klimatā. Ūdens atrakciju parkā gūsi adrenalīnu laižoties lejā pa divām slīdrenēm, peldoties pretstraumes un ūdens kaskāžu baseinā, sildoties 3 dažādās pirtīs, kā arī baudot saldējuma kokteiļus ar klasesbiedriem.

Atrakciju parka LIDOLANDE – izaicinājums visai klasei!

Iegriez rudeni karuselī “Virpulis,” apskati Rīgu lēcienā “Batutā,” vai vienkārši ar draugiem izbrauc “Velokartu” trasi. Izklaide un emocijas garantētas!

Rīgas Motormuzeja seno spēkratu pasaule un tehniski radošās darbnīcas

Rīgas Motormuzejs aicina skolēnus iepazīt seno auto pasauli caur dažādām modernām tehnoloģijām un interaktīvu ekspozīciju, kā arī piedalīties “Latvijas Skolas somas” programmā iekļautās tehniski radošajās darbnīcās: “Vēja enerģija”, “No kvēlspuldzes līdz elektroauto”, “Atlecošā bumbiņa” un “Elektromotori pasaulē un Latvijā”.

“Siguldas saldējums” aicina uz garšīgi izglītojošām ekskursijām un degustācijām jaunajā kafejnīcā - darbnīcā!

Saldējums, kas gatavots no dabīgām izejvielām, akcentējot latvisko garšu - zemenes, upenes, rabarberi, smiltsērkšķi, ķirši, rupjmaize, iesals, āboli, brūklenes un vēl, un vēl.

Ekskursija skolēnu grupām vēsturiskajā kombinātā Skrīveros

Skrīveru pārtikas kombināts bija pirmais Latvijā 1956.gadā, kas sāka ražot konfekti Gotiņa.

Rudens izbrauciens skolēniem “Trāpi mērķī - brauc uz Alūksni”!

Aicinām bērnus un jauniešus kopā ar saviem audzinātājiem bagātināt pozitīvas emocijas, piedzīvot atmiņā paliekošu ekskursiju, caur atpūtu un meistarklasēm veidot izzinošu kopā būšanu un baudīt īstu zelta rudeni Alūksnē!

Aicinām rīkot skolēnu ekskursiju Līgatnes “Tīklu Parkā”

Piedāvājumā ietilpst ne vien pastaiga 4-7m augstajos tīklos, bet arī iespēja sarīkot pikniku vai paēst “Zeit cafe” siltas pusdienas, kā arī doties pārgājienā gar Līgatnes upi, atklājot tās krastos apslēptās alas.

Piesaki savu klasi ekskursijai Padomju slepenajā bunkurā

Piedzīvo padomju laika noskaņas un uzzini vairāk par Latvijas vēsturi, viesojoties padomju laika slepenajā bunkurā, kas būvēts valsts vadītājiem, gatavojoties atomkaram.

Klases ekskursija lāzertagā un kartingos - izdevīgas cenas pie GUNSnLASERS

Kur aizbraukt ekskursijā ar klasi? Populāra un bērnu iecienīta aktivitāte ir lāzertags jeb lāzera peintbols, ko var spēlēt jau no četru gadu vecuma.

IEPLĀNO LIEPĀJU!

Liepāja un tās apkārtne ir aizraujošu piedzīvojumu pilna.

Skolēnu ziemas brīvlaikā dodies ciemos pie Santa Klausa uz Lapzemi!

Dodies ziemas piedzīvojumā 20. , 22. un 30.decembrī, un apskati tropisko Akvaparku “EDEN’’, Santa Klausa rezedenci, Husky parku, ziemeļbriežu fermu, Santa parku, Arktikas zooloģisko dārzu, Fazer saldumu veikalu un Sea World akvāriju.

Amatu centrs „Mazā Kāpa” piedāvā

Skolēnu radošās ekskursijas ar iespēju:

Aicinām rudens ekskursijās uz Valmieru!

Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina skolēnus piedzīvot krāšņo rudeni Valmierā un Beverīnas, Burtnieku, Kocēnu novadā. Izmanto jauno rudens ekskursiju ceļvedi skolēnu grupām un gūsti idejas, kā pavadīt labāko dienu rudenī kopā ar klasi!

Nila Īles mūzikas studija piedāvā

IZGLĪTOJOŠU EKSKURSIJU RITMA UN SKAŅU PASAULĒ 1.-12. KLAŠU SKOLĒNIEM