Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole

Uzzini vairāk par Žaņa Lipkes neparasto cilvēku glābšanas stāstu!

6.-12. klašu skolēni un skolotāji aicināti doties ekskursijā uz Žaņa Lipkes memoriālu.

Atpūta atrakciju parkā „Lidolande”

Atrakciju parkā Lidolande visu gadu pieejamas atrakcijas dažādu vecumu bērniem un pieaugušajiem.

24. oktobrī Šokolādes skola latviešu valodā 11:00-18:00

Jaunas zināšanas, nebijusi pieredze, labi pavadīts laiks un jauni draugi - uzdāvini savam bērnam šokolādes piedzīvojumu!

Aktīvā atpūta jauniešiem Piedzīvojumu parkā „Tarzāns”!

Piedzīvojumu parks „Tarzāns’’ piedāvā aktīvās atpūtas iespējas vairākos Latvijas reģionos – Siguldā, Jūrmalā, Liepājā un Daugavpilī. Visplašākās atpūtas un izklaides iespējas pieejamas Siguldas piedzīvojumu parkā – šķēršļu trase, rodeļu trase, bērnu autoskola un kartingi, katapulta un citas aizraujošas atrakcijas.

Ekskursija Rāmkalnu sukāžu ražotnē

Mēs piedāvājam skolnieku grupām ekskursiju Rāmkalnu sukāžu ražotnē, kur top veselīgi gardumi ikvienam.

Ekskursija – “BMX Čempioni”

Ekskursijā “BMX Čempioni” apmeklētāji tiks iepazīstināti ar BMX velotrasi - piecpadsmit gadu laikā šajā trasē notikušas daudzas vērienīgas sacensības, tajā skaitā seši Eiropas BMX čempionāta posmi, un šeit izauguši mūsu BMX olimpieši – Māris Štrombergs, Edžus Treimanis, Rihards Veide, Sandra Aleksējeva, Artūrs Matisons un Ivo Lakučs.

”Siguldas saldējums” aicina uz garšīgi izglītojošām ekskursijām jaunajā kafejnīcā-darbnīcā!

Siguldas saldējums ir ģimenes uzņēmums, kas izveidots, lai vairotu prieku, iestātos par veselīgu uzturu un aktīvu dzīvesveidu.

Izzinoši - izglītojoša ekskursija «Rudzu grauda spēks» ceptuvē “Lāči”

Izzinoši izglītojoša mācību ekskursija skolēniem, kuras laikā uzzināsiet par rudzu maizes vērtīgajām īpašībām, iepazīsiet maizes cepšanas procesu, maiznieka darbu, apskatīt maizes krāsnis un cepēju darbarīkus.

Piesaki savu klasi ekskursijai Padomju slepenajā bunkurā

Piedzīvo padomju laika noskaņas un uzzini vairāk par Latvijas vēsturi, viesojoties padomju laika slepenajā bunkurā, kas būvēts valsts vadītājiem, gatavojoties atomkaram.

Jauna vieta, jauns kinoteātris, jauna 5D filma "Look at Riga"

Atverot jauno "Look at Riga" kinoteātri mēs vēlamies iepriecināt mūsu apmeklētājus ar jaunām telpām, jaunām kino tehnoloģijām un arī ar jaunu filmu par Rīgu.