Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole

Jauna vieta, jauns kinoteātris, jauna 5D filma "Look at Riga"

Atverot jauno "Look at Riga" kinoteātri mēs vēlamies iepriecināt mūsu apmeklētājus ar jaunām telpām, jaunām kino tehnoloģijām un arī ar jaunu filmu par Rīgu.

Klases ballīte uz kuģa

Tavas 40 LAIMĪGĀS STUNDAS kopā ar skolotāju un klasesbiedriem uz kuģa un Stokholmā. Laiks sarīkot kādu neaizmirstamu piedzīvojumu – jūras ceļojumu ar klasi un labu ballīti uz kuģa.

Aicinām skolēnus ekskursijās uz Valmieru

Pavasaris ir laiks, kad saules stari spīd spožāk un silda siltāk un arī skolēnu grupas dodas sen gaidītās un piedzīvojumiem bagātās ekskursijās.

Izzinoša un izklaidējoša ekskursija Jūrmalā

Jūrmala ir aizraujošs galamērķis klases ekskursijai, piedāvājot skolēniem saistošu programmu muzejos, sportiskas aktivitātes pludmalē, vizināšanos ar upes kuģīti un citas aktivitātes.

Amatu centrs "Mazā kāpa" piedāvā ekskursiju skolēniem

Koknese ir Hanzas savienības pilsēta un jau senos laikos bijusi ievērojams tirdzniecības, atpūtas un amatniecības centrs.

Izbaudiet lauku priekus “Iks park”

“Iks park” piedāvā nodarboties ar amatniecību, interaktīvā veidā iepazīt Latvijā augošos ārstniecības augus un  to īpašības, kā arī spēlēties un relaksēties meža malā.

Apmeklē zinātnes pilsētu – Salaspili!

Lai klases ekskursija izdotos gan no skolēnu, gan skolotāju skatu punkta, nepieciešama kā izzinošā, tā atpūtas daļa.

TOP izklaide un aizraujošas zināšanas Tallinā!

Aizraujošākā klases ekskursija šajā pavasarī - 2 dienas, 1 nakts ar nakšņošanu SPA viesnīcā, sākot no 46.00 eiro.

Piesakies ekskursijā uz Valsts asinsdonoru centru

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) piedāvā vieslekcijas mācību iestādēs un bezmaksas ekskursijas Donoru centrā.

Spelē lāzerpeintbolu kopā ar klasi!

Dodieties aizraujošā klases ekskursijā spēlēt lāzerpeintbolu vai peintbolu ar krāsām. Pieejamas vairākas ērtas atrašanās vietas Rīgā – iekštelpās un plašos āra laukumos. Pieredzējušu instruktoru uzraudzībā tiks novadītas drošas, bērniem un jauniešiem aizraujošas taktiskā lāzertaga vai peintbola spēles.

Portāls - virtuālā realitāte izklaidei un mācībām

Portāls ir pirmā “VR arcade” jeb virtuālās realitātes (“VR”) izklaides studija Latvijā, kur virtuālajā realitātē var vienlaikus nokļūt vairāki apmeklētāji. Portālā šobrīd ir 4 kabīnes jeb “portāli” ar “HTC Vive” un “Oculus Rift VR” brillēm, jaudīgiem datoriem un 4K TV ekrāniem, kur var sekot līdzi virtuālajā pasaulē notiekošajam.

Ilūzijas nāk kopā ar “Illusion Rooms Riga”

Hey hey! Dzirdēji jaunumus? Rīgā atvērusies jauna un interesanta vieta, kuru ir vērts apmeklēt. Vai zini, kas ir ilūzija? Nāc ciemos un iečeko, kā arī apskati galvu reibinošo TORNADO tuneli, kā arī Baltijā lielāko spoguļu labirintu un citas neredzētas lietas.

Izzinoši - izglītojoša ekskursija «Rudzu grauda spēks» ceptuvē “Lāči”

Izzinoši izglītojoša mācību ekskursija skolēniem, kuras laikā uzzināsiet par rudzu maizes vērtīgajām īpašībām, iepazīsiet maizes cepšanas procesu, maiznieka darbu, apskatīt maizes krāsnis un cepēju darbarīkus.

Aicina apmeklēt “Laimas” šokolādes muzeju

Ap šokolādes gatavošanu vienmēr ir virmojis noslēpumainības plīvurs. Turklāt, ar uguni meklējami tie, kuriem šokolāde neietu pie sirds. Tāpēc pašsaprotami, ka cilvēki ne tikai alkst nogaršot izcilos “Laimas” šokolādes meistardarbus, bet arvien vairāk vēlas ielūkoties brīnumainās šokolādes tapšanas aizkulisēs.

Jauns, interaktīvs bērnu izklaides centrs “#childspace” visai ģimenei!

#childspace – unikāls, interaktīvs centrs, kas ideāli piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Piedāvājam milzīgu izklaižu klāstu visai ģimenei. 

Aktīva atpūta Baltijas lielākajā lāzertaga poligonā - Siguldā un Rīgā!

Īpašais piedāvājums skolēnu grupām! Bezmaksas Siguldas pilsdrupu apmeklējums, 2.5h aizraujoša lāzertaga spēle + tēja, bulciņa!

Vecākā konfekšu “Gotiņa” fabrika - aicina ciemos!

Viens ir dzirdēt un lasīt, taču pavisam kas cits - izbaudīt un pārliecināties, kā top slavenās konfektes “Gotiņa” un leģendārā “Krējuma pagale”.

Dodies klases ekskursijā uz Padomju slepeno bunkuru

Piedzīvo padomju laika noskaņas un uzzini vairāk par Latvijas vēsturi, viesojoties padomju laika slepenajā bunkurā, kas būvēts valsts vadītājiem, gatavojoties atomkaram!