Pieslēdzies E-klasei

Lietotājvārds
Parole

Aicina apmeklēt “Laimas” šokolādes muzeju

Ap šokolādes gatavošanu vienmēr ir virmojis noslēpumainības plīvurs. Turklāt, ar uguni meklējami tie, kuriem šokolāde neietu pie sirds. Tāpēc pašsaprotami, ka cilvēki ne tikai alkst nogaršot izcilos “Laimas” šokolādes meistardarbus, bet arvien vairāk vēlas ielūkoties brīnumainās šokolādes tapšanas aizkulisēs.

Klases izlaidums vai īpašs gada noslēgums uz kuģa

Mācību gada noslēgums un izlaidums ir vieni no svarīgākajiem dzīves un spilgtākajiem mācību gada notikumiem. Pēc mācīšanās un eksāmeniem Tu esi pelnījis īstu prieku un neaizmirstamāko ballīti kopā ar klasesbiedriem un skolotāju – sarīko to uz mūsu kuģiem “Isabelle” un “Romantika.”

Rotaļu un ballīšu centrs “CityKids in the Forest”

“CityKids in the Forest” rotaļu centrs ir 1370 m2 liels iekštelpu atrakciju un ballīšu centrs bērniem līdz 12 gadiem.

Visiem aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam baudīt slidošanas priekus LIDO slidotavā!

LIDO Atpūtas centra slidotava ir vairāk nekā piecus tūkstošos kvadrātmetru plaša, kas ir lielākā atvērtā tipa slidotava Baltijā, piedāvājot iespēju izslidoties svaigā gaisā pavisam netālu no Rīgas centra, Krasta ielā 76.

Izbaudiet lauku priekus “Iks park”

“Iks park” piedāvā nodarboties ar amatniecību, interaktīvā veidā iepazīt Latvijā augošos ārstniecības augus un  to īpašības, kā arī spēlēties un relaksēties meža malā.

Jauns, interaktīvs bērnu izklaides centrs “#childspace” visai ģimenei!

#childspace – unikāls, interaktīvs centrs, kas ideāli piemērots gan bērniem, gan pieaugušajiem. Piedāvājam milzīgu izklaižu klāstu visai ģimenei. 

Aktīva atpūta Baltijas lielākajā lāzertaga poligonā - Siguldā un Rīgā!

Īpašais piedāvājums skolēnu grupām! Bezmaksas Siguldas pilsdrupu apmeklējums, 2.5h aizraujoša lāzertaga spēle + tēja, bulciņa!

Vēstures stunda digitāli? Jā, "Liktens gāte" Likteņdārzā

Vidusskolas pēdējās klasēs tiek īpaši izzināta Latvijas vēsture 20.gadsimtā. 

Vecākā konfekšu “Gotiņa” fabrika - aicina ciemos!

Viens ir dzirdēt un lasīt, taču pavisam kas cits - izbaudīt un pārliecināties, kā top slavenās konfektes “Gotiņa” un leģendārā “Krējuma pagale”.

Dodies klases ekskursijā uz Padomju slepeno bunkuru

Piedzīvo padomju laika noskaņas un uzzini vairāk par Latvijas vēsturi, viesojoties padomju laika slepenajā bunkurā, kas būvēts valsts vadītājiem, gatavojoties atomkaram!

Ar klasi uz “MILŽU TAKU” Ogrē!

Piedzīvojumu parks “Milžu taka” ir no virvju, trošu un koka konstrukcijām veidota šķēršļu trase kokos, kura atrodas skaistā dabas parkā “Ogres Zilie kalni".

Amatu centrs "Mazā kāpa" piedāvā ekskursiju skolēniem

Koknese ir Hanzas savienības pilsēta un jau senos laikos bijusi ievērojams tirdzniecības, atpūtas un amatniecības centrs.

Aizraujoša ekskursija Sajūtu parkā

Lielisks, sajūtām bagāts piedzīvojums kopā ar klasi vai skolas kolektīvu. Aicinām izbaudīt aizraujošu atpūtu Gaujas stāvo krastu Sajūtu parkā.

Izklaides parks ABpark aicina neaizmirstamā ekskursijā!

Izklaides parks “Avārijas brigāde” (ABpark) piedāvā iespēju līdz pat 30. septembrim apmeklēt parku katru dienu 10.00-19.00, savukārt no 30. septembra līdz 31. oktobrim 10.00-17.00.

“Brauc ar klasi!” uz Līvu Akvaparku

No 27. septembra līdz 28. oktobrim dodies aizraujošā ekskursijā uz Līvu Akvaparku!

Izlaušanās istaba “Alķīmija” aicina skolēnus pārbaudīt savas spējas

Plašāk zināma kā Escape Room „Alķīmija” - uz viduslaiku Vecrīgas balstītas leģendas veidots piedzīvojums.

Rīgā atvēries jauns batutu un izklaižu parks visai ģimene

Tiem, kuri pabijuši Tallinas vai Viļņas izklaižu un atpūtas centros “SKYPARK”, būs īpašs prieks uzzināt, ka arī pie mums atvēries pirmais “SKYPARK Latvija” batutu, izklaides un atpūtas centrs.

Piedāvājam lielisku iespēju iepazīties ar ceptuvi „Lāči”!

Izzinoši- izglītojošā mācību ekskursijā uzzināsiet par rudzu maizes uzturvērtību, gadsimtiem senas, īstas latviešu rudzu maizes cepšanas noslēpumiem, tās tapšanas procesu un cepšanas tradīcijām. 

Piesaki savu klasi ekskursijai Padomju slepenajā bunkurā

Piedzīvo padomju laika noskaņas un uzzini vairāk par Latvijas vēsturi, viesojoties padomju laika slepenajā bunkurā, kas būvēts valsts vadītājiem, gatavojoties atomkaram.