Lietotājvārds
Parole

E-klase ir būtiska izglītības sistēmas sastāvdaļa, ko ikdienā lieto 25 000 skolotāju un 150 000 ģimeņu visā Latvijā. E-klase uzdevums ir veicināt kvalitatīvu izglītības procesu, nodrošināt efektīvu informācijas apmaiņu, sadarbojoties ar dažādām iesaistītajām pusēm – skolēniem, vecākiem, skolotājiem, mācību satura veidotājiem, pašvaldībām, kā arī izglītības un valsts iestādēm.

E-klases darbības pamatā ir brīvprātības, atvērtas sadarbības un pašfinansēšanās principi. Pateicoties tam, katram lietotājam ir pieejamas gan bezmaksas, gan arī ērtākas un plašākas Ģimenes komplekta iespējas. E-klase ir ērti lietojama dažādās darba vidēs – arī mobilajā lietotnē. E-klases darba novērtējums ir iesaistīto pušu apmierinātība un izglītības procesa kvalitātes paaugstināšanās.   

Ģimenes komplekts

 • Ietaupiet laiku un esiet informēts. Sekojiet svarīgākajai informācijai par sekmēm, kavējumiem un skolotāju paziņojumiem. Saņemiet SMS dienas apkopojumu un skolotāju vēstules uz savu privāto e-pastu.
 • Palīdziet savam skolniekam mācību darbā. Vienkārši un ērti sekojiet
  uzdotajam un sekmēm. Izmantojiet jebkuru ierīci - jebkurā brīdī. 
  Apvienojiet savus bērnus vienā profilā, pat ja bērni mācās dažādas
  izglītības iestādēs.
 • Attīstiet savu skolnieku ar E-klases analītikas instrumentiem. Izmantojiet 
  pārbaudes darba vērtējuma izvērstu analīzi, pārskatus par mācību saturu un procesu, klases vidējos rezultātus un priekšmetu griezumu.
 • Pielāgojiet E-klasi savām vajadzībām un saņemiet informāciju sev ērtā laikā un vietā. Jaunākā informācija, ko vēl nepaguvāt apskatīt, vienmēr būs izcelta. Ierobežojiet reklāmas rādīšanu savā profilā.
 • Ietaupiet ar izdevīgu gada cenu – maksājiet viens, bet lietojiet visa ģimene! 
 
 

Lai izmantotu E-klasi, nepieciešams iepazīties ar E-klases lietošanas noteikumiem.

 

E-Klases Partneri