Pastaiga pa koku galotnēm

Pieveic Sajūtu parka gaisa trasi kokos! Tas ir vienreizējs piedzīvojums pusotra kilometra garumā, 5-11 metru augstumā. Adrenalīna medniekiem ir iespēja izvēlēties sarežģītākus trases atzarus. Aplūko Sajūtu parku no koku galotnēm, pārvari interesantos šķēršļus un gūsti elpu aizraujošas sajūtas vienā no trases iecienītākajiem posmiem – nobraucieniem pār Gauju. Tie ir veseli četri, kopumā aptuveni 700 metru garumā! 

Drošība pirmajā vietā!

Sajūtu parka trase kokos ir drošākā gaisa trase – pirms pastaigas instruktors sagatavo un apmāca ikvienu piedzīvojumu meklētāju. Mūsu zinošie instruktori sekos līdzi tavām gaitām pa trasi un uzmanīs, lai viss būtu kārtībā, turklāt trases drošības sistēmas ir izveidotas tā, lai nebūtu iespējams sevi patvaļīgi atāķēt no drošības trosēm visas takas garumā.

Baso kāju piedzīvojums

Neparastas sajūtas gan lielām, gan mazām pēdiņām sagādās pastaiga pa baskāju takas līkločiem. Pārbaudījums un izaicinājums pēdiņām, kas tajā pašā laikā sniegs patīkamas, relaksējošas sajūtas, būs stikla lodīšu, čiekuru, akmentiņu un citu posmu pārvarēšana. Informatīvās laipas un vides objekti padarīs pastaigu vēl aizraujošāku, īpaši uzrunājot mazos dabas pētniekus – pastaigas laikā uzzināsi daudz ko jaunu par dabu un dzīvniekiem sev apkārt!

Baskāju taka vijas gar gleznainākajām un skaistākajām vietām Gaujas krastos.

TĪKLU KUBS

Tīklu kubs ir 7x7x7 metrus plaša, tīklu ieskauta atpūtas vieta trīs stāvos. Tīklu kuba stāvus savieno labirinti ar dažādiem kāpšanas elementiem. 3.stāvā atrodas papildus tīkls, kas kalpo gan kā ērta guļamzona, gan kā batuts drosmīgākiem atpūtniekiem!

TRASE kokos bērniem

Bērnu Taka kokos – drošākā taka kokos, pašiem mazākajiem Sajūtu parka apmeklētājiem, kas aprīkota ar nepārtrauktu drošināšanas sistēmu!Paši mazākie apmeklētāji šo trasi iet kopā ar vecāku vai atbildīgo personu.Auguma un svara ierobežojumi- maksimālais augums 120cm, maximālais svars 30kg, bērna vecums no 1.g.v.

Vairāk informācijas meklē mājaslapā. Pieteikšanās zvanot pa tālruni +371 27879242.

Skolēnu grupām īpašas cenas!

TAKA KOKOS

Skolēnu grupa – 8 EUR / 3h (līdz 16 gadiem)

12 EUR/3h (virs 17 gadiem)

BASKĀJU TAKA

Skolēnu grupa  - 3 EUR/persona

TĪKLU KUBS

Skolēnu grupa - 3EUR/30 min

TĪKLU KUBS

1 personas apmeklējums- 4EUR/1h