Aicinām ģimenes, skolēnu grupas vai jebkuru kārumnieku, kuram garšo konfekte “Gotiņa”, gardās un izzinošās ekskursijās uz vecāko, joprojām darbojošos konfekšu “Gotiņa” fabriku visā Ziemeļeiropā - Skrīveru pārtikas kombinātu!

Ciemošanās mūsu fabrikā ir lieliska iespēja sajust vēstures elpu un bērnības garšu vietā, kur konfektes “Gotiņa” top jau sešdesmit gadus. Tāpat ikvienam saldummīlim garšos mūsu sendienu gardumi - leģendarā “Krējuma pagale” un šerbets “Purenīte”.

Ekskursija ir lieliska iespēja plašās telpās izzināt uzņēmuma vēstures līkločus, apskatīt konfekšu “Gotiņa” papīrīšu kolekcijas un sendienu darbarīkus. Mūsu viesi tiek cienāti ar ekskluzīvajām “Gotiņām kažociņā” vai “Krējuma pagales” bumbām. Kad krietni baudīti saldumi, tieši laikā veldzēties ar lauku dzērienu, kas arī radīts turpat ražotnē. Demonstrējam un apmācām viesus ietīt un sasaiņot savas konfektes līdzņemšanai un, kad konfekšu tīšanas prasmes apgūtas, tikt pie sertifikāta, kas to apliecina. Pie mums ir interesanti gan bērniem, gan skolēniem, kā arī ģimenēm un senioriem.

Mūsu fabrikas veikaliņā var iegādāties tikko ražotas konfektes.

Pie mums var braukt gan divatā, gan grupās līdz pat 70 cilvēkiem. Pie uzņēmuma ir plašs stāvlaukums un vieta, kur notiesāt līdzi paņemtās sviestmaizes, blakus atrodas Dīvajas upīte, kas turpat netālu ietek Daugavā.

Izmaksas: 3 EUR. Skolotājiem un pavadošajiem gidiem bez maksas.

Ieteicamais vecums: Bez ierobežojumiem.

Atrašanās vieta: Skrīveri, Daugavas iela 2.

Kontaktinformācija: Lai pieteiktu ekskursijas un noskaidrotu sīkāku informāciju, zvaniet pa tālruni 28685600 vai rakstiet uz e-pastu skriveru.kombinats@gmail.com.

Šogad Skrīveru pārtikas kombināts piedāvā jaunu ekskursiju programmu - "Meistarklases "Gotiņas kažociņā" veidošana"!

Papildu jau esošajai ekskursiju programmai, kurā iekļautas konfekšu "Gotiņa" meistarklases un tīšanas demonstrējumi, degustācijas un vēsturiskais stāstījums, piedāvājam jums atbraukt un iemācīties pašiem pagatavot savu "Gotiņu kažociņā". "Gotiņa kažociņā" ir īpašais gardums, ar ko cienājam ekskursantus, arī saukts par "Latvisko rafaello" un ciemiņiem kļuvis ļoti iemīļots.

Tā kā šis gardums nav mūsu produktu klāstā, tad piedāvājam jums lielisku iespēju pagatavot to pašiem. Katram, kurš vēlās, piedāvājam pagatavot 8 “Gotiņas kažociņā”, ko pēc tam, skaisti iesaiņojot, paņemt uz mājām.

Šāda īpašā meistarklase ir pieejama ekskursantu grupām līdz 50 cilvēkiem.

Ekskursijas ilgums: ~1,5 h.

Izmaksas: 5 EUR.

Pieteikties pa tālruni 28685600.

Reklāmraksts