PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 18. jūlijs

Rozālija, Roze

IMG_0247.jpg
Foto: Zanzibāra
Zanzibāra piedāvā aizraujošas aktīvās atpūtas programmas skolēnu ekskursijām. Garatējam priecīgus un nogurušus bērnus, kā arī lielisku atpūtu skolotājiem!

BRAUCAM PIE JUMS UZ SKOLU (notiek iekštelpās, jūsu klasē)

JAUNUMS! KLASES SALIEDĒŠANĀS PASĀKUMS “kaBOOM!” (2 h). Arī Ziemassvētku noskaņās! 1.- 6.KLASE (atšķirīgi uzdevumi dažādiem vecumiem)

Klasei skolā atrod noslēpumainu lādi, kura, ak vai!, ir aizslēgta. Izrādās, ka pie Pirmā un Otrā ir īpaši žetoni, kuros slēpjas lādes mīklas atminējums. Bet šie žetoni nav iegūstami tāpat vien – tie ir jānopelna, izpildot dažādus jautrus uzdevumus. Uzdevumi nav vienkārši – lai tiktu ar tiem galā, visai klasei būs kopā jādarbojas. Kad žetoni ir godam nopelnīti, kopīgi atminēsim lādes kodu un visi tiek pie balvām! (Lādē varam ielikt arī jūsu sarūpētās Ziemassvētku saldumu paciņas utml.)

Programmas cena 330 EUR (max 30 dalībnieki) + transporta izdevumi (skat zemāk)

Transporta izdevumi: Rīga, Pierīga (Ķekavas, Salaspils, Mārupes, Olaines, Babītes novadi) – 15 EUR, Jūrmala, Ogres, Bauskas Dobeles, Jelgavas, Ropažu, Siguldas, Saulkrastu, Ādažu novads – 30 EUR. Pārējā Latvijā – minimālais grupu skaits 2 un transporta izdevumi atkarībā no attāluma.

RADOŠĀ STUNDA-DARBNĪCA “ZIEPES SENATNĒ UN MŪSDIENĀS” 1.-12.KLASE (1 h)

Mūsu visu laiku populārā darbnīca, kurā ne tikai uzzināsiet par ziepju vēsturi un citas interesantas lietas par ziepēšanos, bet arī katrs dalībnieks izgatavos 1 gabalu ziepes (~80 g). Ziepes vienmēr izdodas vienreizēji skaistas un ļoti dažādas. Šī var būt lieliska pašu gatavota dāvana svētkos.

Cena 6 EUR/pers + transporta izdevumi. Minimālais dalībnieku skaits 20 pers/Rīga un Pierīga, 40 pers/pārējā Latvija.

Transporta izdevumi: Rīga, Pierīga (Ķekavas, Salaspils, Mārupes, Olaines, Babītes novadi) – 15 EUR, Jūrmala, Ogres, Bauskas Dobeles, Jelgavas, Ropažu, Siguldas, Saulkrastu, Ādažu novads – 30 EUR. Pārējā Latvijā transporta izdevumi atkarībā no attāluma.

JŪS BRAUCIET PIE MUMS UZ ĶEKAVU (notiek ārā)

SALIEDĒŠANĀS PASĀKUMS “MOŠĶU MEŽS ZIEMĀ” (3 h) 2-5.KLASE

Mošķi ir nozaguši dāvanu lādi un paslēpuši savā mežā. Jums būs jāskrien un jāmeklē, kā arī jāatmin kodi un jāatrod atslēgas, kas atslēgs ceļu uz noslēpuma atrisinājumu. Noslēgumā pie ugunskura visus cienāsim ar karstu zupu un desiņām, kā arī maršmaloviem.

Pasākuma cena līdz 30 personām 350 EUR + 11 EUR katrs nākošais dalībnieks

SALIEDĒŠANĀS PASĀKUMS MEŽĀ “MISIJA:ZIEMA” (4h vai 6 h) 6-12.KLASE

Ziema – tas nav tikai auksti un slapji, ziema ir jāsatiek, jāiemīl un jāmācās būt ziemā. Pieņemiet ziemas izaicinājumu!

4 h programmā jūsu klasi gaida ziemas misija ar mini pārgājienu caur mežu, saliedēšanās aktivitātēm, ugunskura kuršanu, lielo stratēģisko spēli, gardo ziemas zupu, desiņām un maršmaloviem.

 6 h programmā jūsu klasi gaida ziemas misija ar mini pārgājienu caur mežu, saliedēšanās aktivitātēm, ugunskura kuršanu, lielo stratēģisko spēli mežā, gardo ziemas zupu, desiņām un maršmaloviem, štāba būvniecības un dūmu bumbas izgatavošana.

4 h Programmas cena līdz 30 personām 400 EUR + 13 EUR katrs nākošais dalībnieks

6 h Programmas cena līdz 30 personām 480 EUR + 15 EUR katrs nākošais dalībnieks

Rezervācijām lūdzu zvaniet 22001295 (Nr.nesaņem ziņas!!)

Uz tikšanos ziemā!

Zanzibāras komanda