PIESLĒDZIES E-KLASEI

Sestdiena, 2024. gada 22. jūnijs

Laimdots, Laimiņš, Ludmila

6894.jpeg
Foto: dolgachov / 123RF
Lai padarītu jauniešu medija saturu saistošāku un uzzinātu sabiedrības viedokli, Latvijas Radio 5 - Pieci.lv - aicina ikvienu piedalīties aptaujā par radio paveikto tā darbības pirmajā gadā.

Aptauja pieejama Pieci.lv interneta mājaslapā, un to ikviens aicināts aizpildīt līdz 13.oktobrim, atbildot uz jautājumiem par radio darbību un sūtot savus ierosinājumus. Anketas aizpildīšanas laiks neaizņem ilgāk par 15 minūtēm. Anketu datus Pieci.lv izmantos, lai apkopotu klausītāju vērtējumus un pilnveidotu programmas skanējumu. Plašāk par aptauju vēstīts Pieci.lvinterneta vietnē.

Latvijas Radio 5 – Pieci.lv - ir jauniešu sabiedriskais medijs, kas šovasar svinēja savu pirmo jubileju. Radio darbojas jauni žurnālisti, ētera personības Toms Grēviņš, DJ Rudd, Magnuss Eriņš, DJ Get Dizzy, Anna Platpīre, Marta Līne un daudzi citi. Pieci.lv ir arī vienīgais radio Latvijā, kurā netiek atskaņotas reklāmas. Radio apvieno dažādu dzīvesstilu un viedokļu līderus, veidojot sabiedriskā medija platformu, caur kuru augt un attīstīties dažādu subkultūru piekritējiem.