PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 16. aprīlis

Alfs, Bernadeta, Mintauts

Aicina jauniešus piedalīties forumā “Zinātnes daudzveidīgums un potenciāls Latvijā”
Aicina jauniešus piedalīties forumā “Zinātnes daudzveidīgums un potenciāls Latvijā”
Foto: VIAA
Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 2020. gada 7. aprīlī plkst. 10.00-16.00 Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) rīko forumu “Zinātnes daudzveidīgums un potenciāls Latvijā”. Foruma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar Latvijas zinātnieku sasniegumiem un iedvesmot jauniešus tālākām studijām, kā arī iespējamai karjerai zinātnē.

Forumu atklās Valsts prezidents Egils Levits, Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska, VIAA direktore Dita Traidās. Foruma plenārsēdē izcili Latvijas zinātnieki diskutēs par zinātnes sasniegumiem, zinātnieka karjeras iespējām un izaicinājumiem, par savu pētījumu rezultātiem un atklājumiem.

Foruma otrajā daļā notiks tematisko diskusiju grupas, kurās jaunie Latvijas zinātnieki iepazīstinās ar saviem pētījumiem dažādās jomās: viedie materiāli un tehnoloģijas, inovācijas informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, inovatīvas diagnostikas un ārstēšanas metodes, inovatīvi pārtikas produkti, vides kvalitātes uzlabojumi, sociālu un ekonomisku izaicinājumu risinājumi. Tematiskajās diskusijās foruma dalībniekiem būs arī iespēja iepazīt Latvijas zinātnes projektu ietvaros radītos produktus un tehnoloģijas.

Forums tiek organizēts Eiropas Savienības fondu projekta “Atbalsts pēcdoktorantūras pētniecības īstenošanai” ietvaros.

Aicinām pieteikt dalību forumā līdz š.g. 6. martam.

Mācību iestādes lūdzam reģistrēties ŠEIT:

Studentus lūdzam reģistrēties ŠEIT.

Pasākuma programma pieejama ŠEIT.

Pasākuma informācija vietnē Facebook.

 

Papildu informācija: Līga Mirlina, [email protected], tālrunis 67785472.

 

Reklāmraksts