PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 18. jūnijs

Alberts, Madis

Aicina pedagogus piedalīties konkursā “Zinātne uz skatuves - Latvija”
Aicina pedagogus piedalīties konkursā “Zinātne uz skatuves - Latvija”
Foto: Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs
2020. gada 5. septembrī Jelgavā notiks konkurss “Zinātne uz skatuves – Latvija ”, ko organizē Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. Konkursa rezultātā 1. – 3. vietas skolotājiem no Latvijas būs iespēja piedalīties Eiropas Dabaszinātņu festivālā, kas notiks 2022. gada pavasarī Prāgā, Čehijā.

Eiropas dabaszinātņu festivāls “Zinātne uz skatuves” ir veidots, lai uzsvērtu zinātnes un tehnoloģiju nozīmi izglītībā un sabiedrības dzīvē, paaugstinātu bērnu un jauniešu interesi par inženierzinātnēm, zinātni un pētniecību, apzinātu aktīvus un radošus pedagogus, kuri ievieš inovatīvas mācību metodes dabaszinātņu mācīšanā skolā, rosinot skolēnu interesi par dabas zinātnēm, un sniegtu iespēju pedagogiem dalīties savā pieredzē ar kolēģiem, veicinot profesionālu kontaktu veidošanos. Pedagogiem tā ir lieliska iespēja dalīties pieredzē un savās atziņās, novērtēt kolēģu paveikto

ZRKAC aicina pirmsskolas, sākumskolas, kā arī dabaszinību, bioloģijas, ķīmijas, fizikas, matemātikas, astronomijas, inženierzinātņu un datorikas skolotājus pieteikties nacionālajam atlases konkursam.

Savas radošās idejas kā zinātni padarīt aizraujošu un saprotamu mācību procesā lūgums sūtīt līdz 2020. gada 3. augustam, rakstot e-pastu: [email protected].

Iepazīties ar konkursa nolikumu un lejuplādēt pieteikuma veidlapu iespējams ŠEIT.