Seminārs tiek organizēts 10. – 12.klašu skolēniem, kuriem ir padziļināta interese par ķīmiju, fiziku, medicīnu, ķīmijas tehnoloģiju un materiālzinātni, kuri izstrādā zinātniskās pētniecības darbu vai savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar šīm zinātņu nozarēm.

Seminārs notiks 2019.gada 23.martā Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (Paula Valdena iela 3/7, Rīga).

RTU Materiālzinātņu un lietišķās ķīmijas fakultāte sagatavo speciālistus materiālzinātnēs, ķīmijas, ķīmijas tehnoloģijas, materiālu nanotehnoloģijas,  apģērbu un tekstila tehnoloģijas, kā arī materiālu dizaina un tehnoloģijas jomā.

Semināra 1.daļā skolēniem tiks piedāvāts ieskats materiālzinātnē un polimērmateriālu daudzveidībā (plastmasas, lakas un pārklājumi, tekstilmateriāli u.c) un izmantošanas sfērās.

Semināra 2.daļā skolēniem būs iespēja veikt praktisko darbu pētnieku ikdienas darba vidē – laboratorijās. Darbs notiks divās darba grupām, kuru skolēni varēs izvēlēties uz vietas seminārā laikā.

Seminārs plānots no pulksten 10.30 līdz 15.30.

Semināram aicināti pieteikties 10. - 12. klašu skolēni līdz 2019. gada 18.martam, aizpildot anketu.

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, dalība seminārā tiks apstiprināta izskatot motivāciju dalībai seminārā.

Apstiprinājums dalībai seminārā tiks izsūtīts individuāli uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi 2019.gada 21.martam.