Latvijas Futbola federācijas (LFF) akreditētajā futbola akadēmijā FS METTA strādā augsti kvalificēti treneri un koordinatori, kuri izstrādā metodiku, sadarbojoties ar Itālijas, Anglijas un Zviedrijas profesionālajām futbola akadēmijām. Papildu treniņu programmai, FS METTA ar saviem sadarbības partneriem nodrošina mūsdienu futbola prasībām atbilstošu infrastruktūru. Treniņi notiek Rīgas Hanzas vidusskolā, Olimpiskajā sporta centrā, kā arī Ķekavas un Mārupes sporta kompleksos.

Futbola skola izvirzījusi trīs vērtības, kuras savstarpējā mijiedarbībā ļauj sasniegt vēlamos rezultātus - ģimene, futbols un izglītība. FS METTA tiek apmācīti, uzraudzīti un virzīti  vairāk nekā 750 audzēkņi. Rīgas dome futbola skolu METTA divas reizes ir novērtējusi par labāko bērnu un jauniešu sporta organizāciju, informē FS METTA izpilddirektore Maira Mihelsone.

FS METTA audzēkņi pārstāv FS METTA/Ķekava, FS METTA/Mārupe un FS METTA/Rīga komandas dažāda līmeņa turnīros gan Latvijā, gan ārzemēs. Augot lielākiem, futbolistiem ir iespējams iekļūt FS METTA/Latvijas Universitāte pieaugušo komandā un dažāda vecuma jauniešu izlasēs. Futbola skolu METTA Latvijas Futbola federācija ir akreditējusi un piešķīrusi visaugstāko organizācijas statusu - Futbola akadēmija (FA).

Vairāk par futbola skolu METTA uzzini mājaslapā vai zvanot pa tālruni 26430033, 26544377.

FS_METTA_infografika_1209.jpg