PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 29. februāris

Aicina vidusskolēnus pieteikties Rīgas Juridiskās augstskolas Izcilības skolai
Aicina vidusskolēnus pieteikties Rīgas Juridiskās augstskolas Izcilības skolai
Foto: Rīgas Juridiskā augstskola
Aicina 11. – 12. klases skolēnus, kas savu nākotni vēlas saistīt ar tiesību zinātni, diplomātiju vai biznesu, pieteikties Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) Izcilības skolai. Piecu nodarbību kursā, kas sāksies 20. janvārī un noslēgsies 17. februārī, dalībnieki gūs ieskatu tiesībās, diplomātijā un biznesā, kā arī apgūs un pilnveidos prasmes, kas nepieciešamas personības izaugsmei un karjeras veidošanai.

RJA Izcilības skolas lekcijas norisināsies angļu valodā. Dalība ir bez maksas.

Pagājušajā gadā RJA Izcilības skolā pieteicās vairāk nekā 200 vidussskolēni. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nenokavē, piesakies līdz 18.janvārim šeit.

RJA Izcilības skolā būs 5 nodarbības – 20. janvārī (tiesības), 27. janvārī (diplomātija), 10. februārī (bizness), 15. februārī (uzņēmumu vizīte) un 17. februārī (diplomu pasniegšana). Nodarbības notiks Rīgas Juridiskās augstskolas telpās Rīgā, Strēlnieku ielā 4-k2. Dalība ir bez maksas.

Sekmīgi pabeidzot RJA Izcilības skolu, vidusskolēni var saņemt 15% studiju maksas atlaidi pirmā gada bakalaura studijām RJA.

Vairāk informācijas ŠEIT.

Nodarbības pasniegs Latvijas vēstniece Zviedrijā prof. Ilze Rūse, starptautisko tiesību speciāliste, Rīgas Juridiskās augstskolas (RJA) lektore Anastasija Kaplane, biznesa vadības speciālists un RJA Maģistra programmu direktors Valīds Gumā (Waleed Gumaa), Satversmes tiesas Juridiskā departmenta vadītājs, RJA pasniedzējs Kristaps Tamužs, ārpolitikas speciālists, RJA pasniedzējs Dr. Mārtiņš Hiršs, kā arī citi zinošākie dažādu nozaru speciālisti. Praktiskajās nodarbībās dalībnieki apmeklēs arī dažādus Latvijas uzņēmumus, lai pieredzētu, kā zināšanas tiesībās, diplomātijā un biznesā tiek pielietotas reālajā dzīvē.

“Izcilības skola ir piemērota tiem, kurus interesē starptautiskās attiecības, vēsture, politika un uzņēmējdarbība, un tiem, kas ir gatavi intelektuāliem izaicinājumiem. Pirmā sesija par tiesībām ietvers divas jomas – starptautiskās tiesības un cilvēktiesības. Nodarbības pirmajā daļā dalībnieki uzzinās, kā visam – sākot no vienkāršiem ikdienas uzdevumiem līdz plaši apspriestiem pasaules notikumiem – ir saikne ar likumu. Nodarbības otrajā daļā tiks apspriestas cilvēktiesības: kas tās ir un ko tās aizsargā? Vai pastāv tiesības uz internetu vai tiesības uz rīta kafiju?” studentus iedrošina pasniedzēja Anastasija Kaplane.