PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija

Akcijā “SirdsSkolotājs” aicina pateikties, iedvesmot un cildināt pedagogus
Akcijā “SirdsSkolotājs” aicina pateikties, iedvesmot un cildināt pedagogus
Foto: Latvijas Mediji
Pasaules skolotāju dienu sagaidot, žurnāls “Skola & Ģimene”, portāls E-klase un laikraksts “Latvijas Avīze” uzsāk akciju “SirdsSkolotājs”, kurā ikvienam ir iespēja cildināt pedagogu, kurš ar savu darbu ir iedvesmojis, darījis vairāk vai citādi, kā minēts profesijas priekšrakstos, ir pedagoga profesijas paraugs. Lai viena skolotāja stāsts ik mēnesi kļūst par iedvesmu un pateicību visiem pedagogiem mācību gada garumā!

Gaidīsim jūsu pieteikuma vēstules ar stāstiem par mūsu lieliskajiem pedagogiem, lai visu 2021./2022. mācību gadu katru mēnesi pastāstītu par vienu īpašo SirdsSkolotāju. Starp mums ir iedvesmojoši, mirdzoši un dzirksteļojoši dārgakmeņi, kas ikdienā paliek neredzami!

“Aizvadītajā mācību gadā, kad mūsu dienaskārtība pēkšņi mainījās pandēmijas ietekmē, spilgti izgaismojās arī pedagoga profesija. Kamēr daži vecāki pārvērtās par pilna laika mājskolotājiem, apkārt dzirdējām arī iedvesmas pilnus stāstus par skolotājiem, kas jaunajiem apstākļiem pieiet radoši,” stāsta E-klases vadītājs Jānis Kaģis, “Piemēram, Mārupes pamatskolas sākumskolas skolotāja Rūta Grēniņa, papildus saviem tiešajiem darba pienākumiem, attiecības ar saviem skolēniem veidoja arī pēc darba laika – ik vakaru izsūtot savai klasei vakara pasaciņu. Šādi iedvesmojoši stāsti ir ikkatrā skolā, tāpēc aicinām – dalīsimies labajā!”

Žurnāla "Skola & Ģimene" galvenā redaktore Ilze Kuzmina, aicinot piedalīties šajā akcijā, saka: "Skolotāji ir vieni no vissvarīgākajiem cilvēkiem mūsu bērnu dzīvē, taču pedagogu profesijas prestižs diemžēl nav augsts. Ar šo akciju vēlamies parādīt, kādi lieliski skolotāji strādā Latvijas skolās un citās izglītības iestādēs. No viņu pieredzes noteikti varēs mācīties un iedvesmoties arī citi. Aicinu visus, kas iepazinuši kādu lielisku skolotāju, pastāstīt mums par viņu!"

Gaidīsim dažāda rakstura un satura, sirdssiltus un iedvesmojošus stāstus par pedagogiem visā Latvijā. Pieteikuma vēstuli ar stāstu par SirdsSkolotāju sūti pa e-pastu: [email protected] vai pa pastu uz žurnāla redakciju Rīgā, Toma ielā 4, LV 1003, un, iespējams tieši par Tavu skolotāju mēs pastāstīsim arī citiem!

akcija_apraksts.JPG