PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 18. jūlijs

Rozālija, Roze

Apsteidz pārējos: piesakies RSU sagatavošanas kursiem uzņēmējdarbībā, mārketingā un starptautiskajās attiecībās
Apsteidz pārējos: piesakies RSU sagatavošanas kursiem uzņēmējdarbībā, mārketingā un starptautiskajās attiecībās
Foto: RSU
Vai esi jau izdomājis, kur stāsies pēc vidusskolas? Ja tava interese ir saistīta ar uzņēmējdarbību, mārketingu vai starptautiskajām attiecībām, tad tev ir lieliska iespēja – audzē muskuļus sagatavošanas kursos Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Eiropas studiju fakultātē un iestājpārbaudījumos esi priekšā pārējiem! Kursi paredzēti 10. – 12. klašu skolēniem. Sākums jau martā!

Ja tevi interesē starptautiskās attiecības, tad kļūsti par Jauno diplomātu līgas dalībnieku un atklāj sevī diplomāta talantu. Šie kursi palīdzēs sagatavoties studiju uzsākšanai bakalaura programmā  Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas. Mārtiņš Daugulis, Andris Sprūds, Elīna Vrobļevska, Lelde Metla-Rozentāle ir tikai daži no pasniedzējiem, pie kuriem tev būs iespēja smelties zināšanas. Dalībnieks ar labāko vērtējumu noslēgumā saņems studiju maksas atlaidi 100 % apmērā pirmajam semestrim. Tāpat jauniešiem, kuri sekmīgi pabeigs Jauno diplomātu līgas kursus un rudenī sāks studēt, par kursiem samaksātā nauda tiks ieskaitīti kā daļa no studiju maksas.  Turklāt, kursu ietvaros veiktais noslēguma pārbaudes darbs, tiks ieskaitīts arī kā iestājpārbaudījums, ja dalībnieks iesniegs dokumentus vasaras uzņemšanas laikā. Šis princips attieksies uz visiem, arī tiem dalībniekiem, kas šajā brīdī vēl mācās 10. vai 11. klasē. Tādējādi, sekmīgi pabeidzot Jauno diplomātu līgas kursus, dalībnieki iegūs garantētu studiju vietu attiecīgajā programmā!

Kursu norises laiks: no 2022.g. 19. marta līdz 23. aprīlim, sestdienās no plkst. 10.00 –13.00. Dalības maksa 90 eiro. Plašāka informācija, nodarbību plāns un pieteikšanās šeit.

Ja sapņo par savu uzņēmumu un vēlies saistīt savu nākotni ar zīmola veidošanas mākslu, biznesa pasauli un finansēm, tad tava vieta ir radošajās darbnīcās biznesā un mārketingā. Šie kursi sagatavos studiju uzsākšanai Eiropas studiju fakultātes bakalaura programmās Starptautiskais bizness un jaunuzņēmumu darbība, Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika un Starptautiskais mārketings un reklāma. Dalībnieki pēc radošo darbnīcu absolvēšanas saņems iespēju minētajās programmās iestāties bez konkursa. Tas attiecas arī uz 10. un 11. klašu skolēniem.

Aizraujošās nodarbībās uzzināsi daudz interesanta par uzņēmējdarbības un mārketinga aizkulisēm un starptautiskā biznesa praksi, satiksies ar uzņēmējiem un dzirdēsi vērtīgus pieredzes stāstus par jaunuzņēmumu (start-up) attīstīšanu, kā arī simulācijas spēlēs iemācīsies praktiski rīkoties mūsdienu uzņēmējdarbības vidē.

Diāna Beņķe šajos kursos piedalījās divus gadu atpakaļ, pašlaik viņa jau ir 2. gada studente bakalaura studiju programmā Starptautiskais mārketings un reklāma: “Man šie kursi deva pārliecību, ka tiešām vēlos studēt RSU un sadarboties ar zinošiem docētājiem, kā arī caur dažādām aktivitātēm un studentu pieredzes stāstiem sapratu, ka šajā universitātē iegūšu ne vien teorētiskas, bet visnotaļ arī praktiskas zināšanas.”

Kursu norises laiks: no 2022. gada 26. marta līdz 9. aprīlim sestdienās no plkst. 10.00–15.30. Dalības maksa: 75 eiro. Plašāka informācija, nodarbību plāns un pieteikšanās šeit.

Svarīga piebilde - noslēguma pārbaudījuma (iestājpārbaudījuma) sekmīga nokārtošana neatbrīvo vidusskolēnu no centralizēto eksāmenu un citu vidusskolas absolvēšanas pārbaudījumu kārtošanas.

Tiekamies Rīgas Stradiņa universitātē!

Par Rīgas Stradiņa universitāti:

Rīgas Stradiņa universitāte ir Latvijas augstskolu reputācijas topa līdere un viena no modernākajām augstākās izglītības mācību iestādēm Baltijā ar izteikti starptautisku ievirzi. RSU deviņās fakultātēs līdzās ar medicīnu saistītajām studijām ir iespējams apgūt dažādas modernas sociālo zinātņu programmas. RSU šo akadēmisko gadu uzsāka 9200 studenti, tostarp 2200 ārvalstu studenti no 53 valstīm. Papildu informācija par RSU ir pieejama interneta mājaslapā. Sekot līdzi Rīgas Stradiņa universitātes jaunumiem var arī sociālajos tīklos Twitter, Facebook, Draugiem.lv, Instagram un YouTube. Par RSU aktualitātēm var uzzināt arī RSU studentu medijā „Skaļāk”. 

Reklāmraksts