PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 30. maijs

Lolita, Vitolds

Atbalsti skolēnu komandu no Bauskas 2.vidusskolas
Atbalsti skolēnu komandu no Bauskas 2.vidusskolas
Foto: Bauskas 2.vidusskola

Bauskas 2. Vidusskolas skolēnu komanda ir izvirzīta Izglītības Tehnoloģiju globālajam finālam – nobalso par mūsējiem un palīdzi uzvarēt!

Eiropas Komisijas DigiEduHack izglītības tehnoloģiju hakatonā 40 valstu konkurencē Latvijas komanda “Biedri” ir izvirzīta Globālajam Finālam. Nobalso par Latvijas komandu šeit.

Atbalsti skolēnu komandu no Bauskas 2.vidusskolas - Henrijs Kravals, Evelīna Gateža, Rihards Fokins, Monta Poškus, Deivids Krastiņš.

Komanda izveidoja mobilo aplikāciju “Biedri”, kas veicina kopienas veidošanos starp skolēniem balstoties uz to interesēm, ļaujot izveidot un pārvaldīt skolēnu klubus un ārpus stundu aktivitātes, īpaši reģionos ar ierobežotām iespējām. Risinājuma video prezentācija šeit.

Latvijā DigiEduHack hakatonu organizēja Datorium sadarbībā ar Eiropas Komisiju. Uzdevums bija izveidot risinājumu, kas veicinātu skolēnu iesaisti mācību procesā un celtu motivāciju apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Kopā hakatonā piedalījās 164 skolēni no 19 Latvijas vidusskolām un ģimnāzijām, kā rezultātā tika iesniegti 46 komandu risinājumi.

Vairāk par DigiEduHack hakatonu Latvijā šeit.