PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 19. jūnijs

Nils, Viktors

Ātri un gardi ar Piparu. 100 vienkāršas receptes 30 minūtēs.
Ātri un gardi ar Piparu. 100 vienkāršas receptes 30 minūtēs.
Foto: Latvijas Mediji
Ikviens no mums bieži vien uzdod šo jautājumu – ko šodien pagatavot pusdienās, vakariņās vai brokastīs, lai maltīte būtu veselīga, tās gatavošana neaizņemtu pārāk daudz laika – ideāli, ne vairāk kā 30 minūtes – un lai sagatavošanas process ir pavisam vienkāršs.

Vairāk kā 100 atbildes uz šo ikdienas jautājumu atradīsiet jaunā kulinārijas blogera Roja Puķes, plašāk pazīstama kā Pipars, sarakstītajā un nesen izdotajā kulinārijas grāmatā "Piparēdiens". Šī grāmata var kļūt par glābšanas riņķi visiem, kas mēģina vienlaicīgi žonglēt ar vairākiem uzdevumiem un ikdienā dod priekšroku kvalitatīvai, ātri pagatavojamai maltītei. Grāmatā ir apkopotas 100 gardas receptes, kuru pagatavošana neaizņems ilgāk par 30 minūtēm un jebkura ēdiena sastāvā ir tikai 4-5  sastāvdaļas.

"PIparēdiens" būs noderīga gan ikdienā aizņemtajiem vecākiem, gan skolēniem, kam vēlme kļūt patstāvīgākiem, piemēram, pagatavojot maltīti sev vai visai ģimenei. 15 gadu jaunais grāmatas autors pats visas receptes ir izmēģinājis, tās papildinātas ar fotoattēliem un aprakstiem, kā katru no receptēm pagatavot soli pa solim. Varbūt tā ir ilgi meklētā dāvana jūsu tīnim?

“Mēs dzīvojam interesantā laikā. Šā gada sākumā Covid-19 pandēmija ieviesa savus noteikumus, Tur, ārā, mēs tikāmies ar draugiem, apmeklējām kafejnīcas un baudījām burgeru variācijas un vistas nagetus tik vienreizēji kraukšķīgā panējumā. Pat frī kartupeļi šķita gardāki tieši “tur”, ārā! Tā es nonācu pie domas, ka arī mājas apstākļos var pagatavot tikpat gardus ēdienus kā tos, ko pasniedz ātrās apkalpošanas restorānos, kioskos un tirdziņos. Turklāt veselīgāk” par grāmatu saka Pipars.

Grāmatu ir iespējams iegādāties ŠEIT.

Līdz 21.decembrim pērc Roja Puķes kulinārijas grāmatu “Piprēdiens” e-veikalā latvijasmediji.lv ar kodu PIPARS5 un saņemt 5% atlaidi.

Reklāmraksts