PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 21. jūlijs

Meldra, Meldris, Melisa

antique-bright-brilliant-45072.jpg
Foto: Pexels
Šogad portāla "prakse.lv" rīkotās Atvērto durvju nedēļas laikā "Sadales tīkla" darbu iepazīst 150 skolēnu un studentu, informēja uzņēmumā.

Lai veicinātu interesi par enerģētikas nozari, portāla "prakse.lv" organizētajā Atvērto durvju nedēļā "Sadales tīkls" iepazīstina skolēnus un studentus ar uzņēmuma operatīvo darbu un elektrotīklā uzstādītajām digitālajām tehnoloģijām un risinājumiem.

Šogad "Sadales tīkls" organizē ekskursijas Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī un Liepājā, par elektroenerģijas piegādes ceļu no elektrostacijas līdz klientam izglītojot 150 jauniešu, kā arī informējot par prakses un karjeras iespējām uzņēmumā.

Šogad Atvērto durvju nedēļas laikā "Sadales tīkls" organizē izglītojošas ekskursijas Rīgā - Metroloģijas laboratorijā, mācību centrā un apakšstacijā "Matīss", Jelgavā - Dienvidu dispečervadības centrā, Daugavpilī - Austrumu dispečervadības centrā un izrāda vecās elektrostacijas vēstures ekspozīciju Liepājā. "Sadales tīkla" objektus apmeklēs skolēni un studenti no Liepājas Valsts tehnikuma, Rīgas 22. vidusskolas, Naujenes pamatskolas, Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas.

Uzņēmumā norādīja, ka izglītības attīstības veicināšana ir viens no "Sadales tīkla" korporatīvās sociālās atbildības virzieniem, tādēļ uzņēmums katru gadu piedalās portāla "prakse.lv" organizētajā Atvērto durvju nedēļā. Lai radītu vispārēju priekšstatu par elektroenerģijas piegādes ceļu no elektrostacijām līdz klientam, uzņēmuma speciālisti klātienē skolēnus un studentus iepazīstina ar uzņēmuma operatīvo darbu un elektroapgādē izmantotajām digitālajām tehnoloģijām un risinājumiem, informē aģentūra LETA.

"Sadales tīkls" ir elektrotīkla uzturētājs un attīstītājs Latvijā. Kompānija nodrošina sadales elektrotīklu ekspluatāciju, atjaunošanu un plānveida attīstību, elektroenerģijas izlietošanas uzraudzību, zudumu samazināšanas pasākumus un elektroenerģijas uzskaiti, kā arī veic jaunu pieslēgumu izveidi.