PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 23. jūlijs

Magda, Magone, Mērija

BALTA aicina – pārbaudi zināšanas drošības jomā un piesaki BEZMAKSAS apdrošināšanu savam bērnam!
BALTA aicina – pārbaudi zināšanas drošības jomā un piesaki BEZMAKSAS apdrošināšanu savam bērnam!
Foto: BALTA
Traki atbildīga vasara kopā ar BALTA

Ilgi gaidītais skolēnu brīvlaiks ar aizraujošām rotaļām un neaizmirstamiem piedzīvojumiem vairs nav aiz kalniem. Lai tas būtu ne tikai traki aizraujošs, bet arī traki drošs un atbildīgs, apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) jau otro gadu parūpējusies par īpašu dāvanu – bezmaksas apdrošināšanu bērniem visam vasaras periodam!

Pērn bezmaksas nelaimes gadījumu apdrošināšanai tika pieteikti 18 000 skolēnu visā Latvijā, un BALTA par vasaras brīvlaikā gūtajām traumām atlīdzībās izmaksāja teju 30 000 eiro. Šogad, turpinot tradīciju, BALTA bērniem dāvina civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu.

 

Nenokavē – piesakies bezmaksas apdrošināšanai līdz 31. maijam!

Bezmaksas apdrošināšanai iespējams pieteikties pavisam īsu brīdi – vien līdz 31. maijam, savukārt apdrošināšanas segums būs spēkā visu vasaru, proti, no 1. jūnija līdz 31. augustam. Apdrošināšana ir derīga visā Latvijas teritorijā, un kopējā apdrošinājuma summa ir 3000 eiro.

Bezmaksas apdrošināšanai iespējams pieteikt bērnus vecumā līdz 17 gadiem ieskaitot. Pieteikt apdrošināšanu var bērnu vecāki vai likumiskie pārstāvji.

PIETEIKTIES BEZMAKSAS APDROŠINĀŠANAI

Detalizētāka informācija par piedāvājumu, akcijas noteikumiem un iespēju pieteikties bezmaksas apdrošināšanai pieejama arī akcijas vietnē www.balta.lv/atbildigavasara.

 

Kas ir BALTA bezmaksas civiltiesiskās atbildības apdrošināšana bērniem?

Saskaņā ar BALTA datiem ik vasaru vidēji piektā daļa civiltiesiskās apdrošināšanas atlīdzību ir saistītas ar bērnu pastrādāto. Ciemojoties pie draugiem, sasisti televizori, uz ielas nejauši apskādēts auto, uzbraucot tam ar velosipēdu, spēlējoties no balkona nomestas mantas – BALTA ikdienā saskaras ar visdažādākajiem bērnu nodarījumiem. BALTA civiltiesiskās atbildības apdrošināšana sniegs atbalstu tieši šādos gadījumos, kad bērns būs radījis zaudējumus trešās personas mantai un/vai veselībai.

 

Pārbaudi zināšanas drošības jomā un saki “JĀ” vasaras piedzīvojumiem

Lai pārliecinātos, vai bērni apzinās riskus un atbildību pret savu vai svešu īpašumu, kā arī izglītotu par dažādiem drošības aspektiem uz ceļa, mājās un dabā, kas īpaši aktuāli kļūst vasaras mēnešos, BALTA, Valsts policija un CSDD izveidojuši zināšanu pārbaudes testu par drošības jautājumiem, kuru izpildīt aicināti gan bērnudārzu un skolu audzēkņi, gan vecāki kopā ar bērniem.

PILDĪT TESTU

Lai traki atbildīga vasara!

 

Reklāmraksts