PIESLĒDZIES E-KLASEI

Trešdiena, 2024. gada 24. jūlijs

Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

10218.jpeg
Foto: nexusplexus / 123RF
Ar dažādām radošām aktivitātēm un sarunu par drošību Rīgas NVO namā 1. jūnijā tiks atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena.

Tie būs svētki bērniem, kas turklāt vēl ir mācību gada beigas un brīvdienu sākums. Piedalīties aicināti gan bērni, gan viņu vecāki. Svētku pasākumi kā dāvana bērniem tiek rīkoti ar vairāku Rīgas nevalstisko organizāciju iniciatīvu, informē Zinta  Gugane – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas NVO (Nevalstiskās organizācijas) atbalsta sektora projektu koordinatore.

Lai sagādātu prieku un sniegtu iespēju nokļūt ārpus ierastās vides, organizatori uz pasākumiem īpaši ielūdz bērnus no bērnu namiem.

Plkst. 12.00 durvis vērs radošās darbnīcas, kurās visi interesenti – lieli un mazi – varēs iesaistīties un ļaut vaļu iztēlei, lai radītu interesantas apsveikuma kartītes, skaistas rotas no filca, krāsainus dzijas putniņus un veidot modernus zīmējumus ar hennu.

Turpinājumā plkst. 13.00 sāksies koncerts, kurā uzstāsies deju skolas “Natali” dalībnieki Nataļjas Sibergas vadībā. Klātesošos sagaida atraktīvi deju priekšnesumi un kopīga deju mācīšanās. Lai bērniem atgādinātu par drošību uz ielas, mājās, internetā, sākoties vasaras brīvlaikam, notiks saruna ar Rīgas pašvaldības policijas Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas vecāko inspektori Aiju Lilienfeldi. Tikšanās laikā kopīgi tiks pārrunāti svarīgākie drošības jautājumi un demonstrēta izglītojoša filma. Noslēgumā bērni saņems pārsteiguma dāvanas un nelielu cienastu.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektors sadarbībā ar Rīgas nevalstiskajām organizācijām.