PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 25. jūlijs

Jēkabs, Žaklīna

Bērnu un jauniešu grāmatu manuskriptu konkurss
Bērnu un jauniešu grāmatu manuskriptu konkurss
Foto: pexels
Izdevniecība "Latvijas Mediji" izsludina bērnu un jauniešu grāmatu manuskriptu konkursu. Tā ietvaros gaidīti gan pieredzējušu, gan iepriekš neizdotu autoru darbi, kā arī grāmatu ilustrācijas visdažādākajos žanros. Veidosim un papildināsim, iespējams, nozīmīgāko – bērnu un jauniešu – grāmatu sektoru kopā!

Lai veicinātu augstvērtīgas un mūsdienīgas bērnu un jauniešu oriģinālliteratūras tapšanu Latvijā, izdevniecība aicina izmantot joprojām neskaidro pandēmijas laiku un radīt jaunus darbus latviešu valodā. Gaidīsim manuskriptus un/vai ilustrācijas bērnu un jauniešu grāmatām, kas aizrauj un uzrunā!

Vai Tev padomā ir ilustrēts stāsts bērniem? Grāmata pašiem mazākajiem? Jauniešu mīlestības, spriedzes romāns? Komikss vai grafiskā novele? Piedzīvojums skolēniem? Uzraksti vai ilustrē to un piedalies jauno darbu konkursā!

Manuskriptiem izvirzītas trīs plašākas vecuma kategorijas: bērniem (3+), skolēniem (9+) un jauniešiem (14+), kurās autori var brīvi darboties. Konkursā autora žanru un grāmatu formātu izvēles nav ierobežotas. Iespējams iesniegt arī ilustratora ideju bērnu grāmatai, uzrādot shematisku idejas izklāstu un ilustrāciju paraugus.

Anonimizētus manuskriptus vērtēs žūrijas komisija. Kopējais konkursa honorāru fonds ir 6 000 EUR. Darbus, to aprakstus, kā arī informāciju par autoru/-iem jāiesniedz elektroniski, sūtot uz e-pasta adresi [email protected] līdz 2021. gada 31. oktobrim.

Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties izdevniecības "Latvijas Mediji" Facebook lapā.

Manuskriptu konkurss_1.jpg