Bijušais paraolimpietis, vieglatlēts Edgars Kļaviņš ar savu uzņēmumu GudriemBerniem.lv ir uzsācis ziedošanas kampaņu, lai iepriecinātu Bērnu Klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) bērnus, kuriem svētki būs jāpavada slimnīcā. Viņš aicina iesaistīties ikvienu, kurš to var un vēlas, lai papildinātu BKUS rotaļlietu krājumus un uz Ziemassvētku laiku izdarītu kādu labu darbu.

Ikviens, kurš līdz 15. decembrim pērkot rotaļlietu interneta veikala GudriemBerniem.lv, ievadīs akcijas kodu “ziedot”, izvēlēto rotaļlietu ziedos BKUS, savukārt par iegūto peļņu tiks iegādātas citas GudriemBerniem.lv rotaļlietas, kuras arī tiks nogādātas slimnīcai.

“Šobrīd ir īstais laiks, ka mums būt vienotiem un jāpalīdz vairāk tiem, kam šobrīd ir vēl grūtāk, nekā citiem. Es savā dzīvē arī ļoti daudz esmu saņēmis palīdzību, ir bijuši veiksmes mirkļi, kur ir īstie cilvēki īstajā laikā ir palīdzējuši un pavirzījuši. Varbūt tas bērniņš, kas saņems ziedojumu, kad viņš būs liels, viņš atcerēsies un varbūt arī viņš vēlāk palīdzēs citiem grūtībās nonākušajiem. Tā mēs radām to vidi sev apkārt,” ir pārliecināts Edgars Kļaviņš.

Rotaļlietas tiks glabātas līdz 15.decembrim, kad tās tiks skaisti iesaiņotas un nogādātas BKUS darbiniekiem, kuri tās, tuvojoties Ziemassvētkiem, izdalīs mazajiem pacientiem.