Valdemārs ir ne vien erudīts, bet arī muzikāls vidusskolēns – kopš otrās klases Valdemārs spēlē trompeti, bet šobrīd pašmācības ceļā apgūst ģitāru un klavieres. Nākotnē Valdemārs plāno studēt profesijā, kas saistīta ar ģeogrāfiju vai vēsturi.

Lubānas vidusskolas direktore Iveta Peilāne Valdemāru raksturo kā klusu skolēnu, piebilstot, ka šī rakstura iezīme gan netraucē Valdemāram būt atbildīgam, pieklājīgam un uzmanīgam: “Zinu, ka jebkuru uzticēto uzdevumu viņš veiks vislabākajā kārtībā.”

“Paldies Augstskalnes pamatskolas skolotājai Inesei Blūmai un Lubānas vidusskolas direktorei Ivetai Peilānei par man sniegto atbalstu mācībās un šajā konkursā. Liels paldies maniem vecākiem par atbalstu un pozitīvismu,” pēc uzvaras pateicās Valdemārs.

Loreta Meikšāne no Jēkabpils 3. vidusskolas, kas spēlē piedalījusies arī mācoties astotajā un devītajā klasē, šogad ieguva otro vietu. Viņas mīļākie mācību priekšmeti skolā ir ķīmija, bioloģija, ģeogrāfija un vēsture.

Jēkabpils 3.vidusskolas skolotāja Astrīde Vidējā: “Loreta ir meitene ar uguntiņu acīs, kura dara pati un pavelk līdz citus. Personība ar ļoti daudzpusīgām un plašām interesēm. Personība ar kuru ir patīkami parunāt.”

“Es gribu pateikties Lilija Zēberga, kas bija mana klases audzinātāja no piektās līdz 9.klasei. Viņa mani iedrošināja braukt uz spēli “Gudrs vēl gudrāks” pirmajās reizēs. Paldies arī manai klases audzinātajai Dainai Eglītei un skolotājai Astrīdei Vidējai,” pēc spēles pasakās Loreta, "Esmu ļoti pateicīga saviem vecākiem par to, ka viņi mani vienmēr visā atbalsta, lai kādas arī nebūtu manas idejas!”

Erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 11. klašu finālā piedalījās arī Sanda Augustova no Ludzas pilsētas vidusskolas, Līga Soma no Daugavpils 12. vidusskolas, Uvis Deķeris no Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas un Zane Andersone no Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas.

E-klases sadarbība ar “Vītolu fondu” tiek īstenota jau kopš 2014. gada, kad tika piešķirta pirmā E-klases stipendija. Šogad otro gadu tiek piešķirtas 2 stipendijas vidusskolas klašu grupu izspēļu laikā, kopumā piešķirot 6 stipendijas 4000 eiro vērtībā. Stipendijas jau saņēmuši 10. klašu fināla dalībnieki - Cēsu Valsts ģimnāzijas skolniece Amēlija Čeiča un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieks Gustavs Ģēģeris.

"Gudrs, vēl gudrāks" 11.klašu finālu iespējams noskatīties ŠEIT.