PIESLĒDZIES E-KLASEI

Pirmdiena, 2024. gada 17. jūnijs

Artis, Artūrs

Iepazīt savu augstskolu: RSU aicina studētgribētājus pieteikties pasta pakai
Iepazīt savu augstskolu: RSU aicina studētgribētājus pieteikties pasta pakai
Foto: RSU
Laikā, kad tikšanās klātienē uz brīdi liegta, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) topošajiem studentiem sagatavojusi virkni veidu, kā iepazīt savu nākotnes augstskolu – tajā apgūstamās programmas, studiju vidi, studentus un mācībspēkus. Vienuviet tas viss apkopots RSU pasta pakā topošajam studentam, kurai pieteikties ikviens interesents var augstskolas mājaslapā.

RSU pasta pakā rodams studiju iespēju buklets, kas aptver visu studiju programmu klāstu gan topošajiem pamatstudiju, gan maģistrantūras studentiem. Pateicoties Overly aplikācijai, buklets “atdzīvojas” un video formātā tuvāk iepazīstina ar dzīvi augstskolā.

Tāpat sūtījumā iekļauts QR kods, kas vedīs īpaši sagatavotā virtuālajā ekskursijā kopā ar augstskolas vēstnešiem Aleksu un Egīlu. Būdami Medicīnas fakultātes studenti jau piekto gadu, abi jaunieši lieliski iepazinuši RSU un aicina virtuāli izstaigāt RSU bibliotēku, paviesoties pie topošajiem zobārstiem preklīnikā, Farmācijas fakultātes laboratorijās, kā arī apskatīt preparātus, mulāžas un simulācijas iekārtas augstskolas vēsturiskajā anatomikumā un RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā, kas ir lielākais šāda veida centrs Baltijā. Ekskursija noslēdzas Juridiskās fakultātes virtuālās realitātes telpā, kriminālistikas laboratorijā, augstskolas studentu medija Skaļāk studijā un Eiropas studiju fakultātes nupat atklātajā biznesa inkubatorā B-Space.

Pasta pakā iekļauta arī svaigākā informācija par gaidāmajiem Eiropas studiju fakultātes sagatavošanas kursiem, kas sniedz iespēju iejusties studenta ādā, iepazīties ar izvēlēto studiju virzienu un mācībspēkiem. Radošās darbnīcas biznesā un mārketingā noritēs tiešsaistē no 6. līdz 20. martam ik sestdienu no plkst. 10.00 līdz 15.30. Kursu absolventi saņems iespēju bez konkursa startēt bakalaura studiju programmās Starta uzņēmējdarbības vadība, Starptautiskais bizness un ilgtspējīga ekonomika, kā arī Starptautiskais mārketings un reklāma. Tikmēr sagatavošanās bakalaura studiju programmai Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas noritēs Jauno diplomātu līgā tiešsaistē no 20. marta līdz 24. aprīlim sestdienās no plkst. 10.00 līdz 12.45. Labākais Jauno diplomātu līgas dalībnieks noslēgumā saņems 100% studiju maksas atlaidi pirmajam semestrim minētajā studiju programmā.

Lai palīdzētu topošajiem studentiem noorientēties un saprast, ar ko viņi vēlas saistīt savu nākotni, RSU pasta pakā iekļauti arī augstskolas Karjeras centra gatavotiemateriāli, kas palīdzēs izvirzīt mērķi un piemeklēt pareizos instrumentus tā sasniegšanai.

Līdzīgi kā pērn pavasarī, kad pandēmijas dēļ RSU savas durvis topošajiem studentiem vēra virtuāli Mārtiņa Dauguļa vadītajās tiešraidēs, arī šajā pavasarī augstskola interesentiem gatavo virkni epidemioloģiski drošu pasākumu, kuros iepazīt savu nākamo augstskolu tuvplānā. Lai nepalaistu garām kādu no šīm aktivitātēm, RSU aicina pieteikties jaunumu saņemšanai ŠEIT.

Reģistrēties pasta pakas saņemšanai var ŠEIT.