PIESLĒDZIES E-KLASEI

Svētdiena, 2024. gada 16. jūnijs

Justīne, Juta

10742.jpeg
Foto: dotshock / 123RF
Līdz 11.novembrim iespējams pieteikt pretendentus Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā "Gada sporta skolotājs 2016".

Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes ir aicinātas pieteikt pretendentus konkursam.

Kā informēja ministrijā, konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija vērtēs pretendentu pieteikumus un sporta stundu videoierakstus, otrajai kārtai izvirzot sešus dalībniekus, kas iegūs lielāko vidējo punktu skaitu. Otrajā kārtā tiks vērtētas sporta skolotāju prasmes, vadot sporta stundu Rīgas Teikas vidusskolā.

Konkursa vērtēšanas komisijā darbosies gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp sporta komentētājs un žurnālists Ģirts Timrots, kamaniņu braucējs, Turīnas olimpisko spēļu un Soču olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējs Mārtiņš Rubenis, vieglatlēte, Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniece Ilona Marhele.

Dalībai konkursā profesionālāko sporta skolotāju līdz 11.novembrim var pieteikt ikviena Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvalde vai departaments, valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības, kā arī profesionālās vidējās izglītības iestāde.

Balva "Gada sporta skolotājs 2016" ir viena no nominācijām "Latvijas Gada balvas sportā 2016" apbalvošanas ceremonijā.