PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 19. aprīlis

Fanija, Vēsma

news_4837_11396.jpeg
Foto: dimitrisurkov / 123RF
Izsludināta pieteikšanās pašvaldību izglītības iesādēm, kuras vēlas iesaistīties projekta "Sporto visa klase" jaunajā sezonā.

"Esmu patiesi gandarīts, ka projekts "Sporto visa klase" ir ieguvis lielu atbalstu aizvadīto 3 gadu laikā, jo tas ir interesants tā dalībniekiem," atzīst LOK ģenerālsekretārs un projekta idejas autors Žoržs Tikmers. Projekta dalībniekiem ir iespēja nostiprināt veselību un uzlabot stāju, vienlaikus sniedzot motivāciju skolēniem gūt labas sekmes mācībās un darboties komandā.

Projekts paredz iesaistīto skolu 3., 4., 5. un 6.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības, kas notiek un notiks saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu.

Šajā mācību gadā norisinās projekta trešā sezona, kurā piedalās jau vairāk kā 3000 bērnu no 130 klasēm un 59 pašvaldībām, informē LOK pārstāvis Mārtiņš Mālmeisters.

Projekta mērķis ir palielināt projektā iesaistīto izglītības iestāžu, klašu un audzēkņu skaitu, izstrādājot projekta metodiskās programmas 3.-6.klašu grupai un četru mācību gadu laikā mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu.

Projekts "Sporto visa klase" paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:

  • stājas uzlabošana un vispārējā fiziskā sagatavotība;
  • futbola iemaņu apguve;
  • peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā.

Pašvaldību apstiprinātus pieteikumus no izglītības iestādēm LOK jāiesniedz līdz šā gada 28.aprīlim, nosūtot to uz e-pastu [email protected]. Ar projekta "Sporto visa klase" nolikumu, pieteikuma iesniegšanas kārtību un citu informāciju ir iespējams iepazīties LOK mājaslapā