PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 24. maijs

Ilvija, Marlēna, Ziedone

Izvēlies vadītāja profesiju – studē Liepājas Universitātē
Izvēlies vadītāja profesiju – studē Liepājas Universitātē
Foto: Liepājas Universitāte
Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultātē bakalaura studijās tiek piedāvātas trīs studiju programmas – “Biznesa un organizāciju vadība”, “Kultūras vadība” un “Tūrisma un rekreācijas vadība”. Kā saka fakultātes dekāne Inta Kulberga: “Vadītājs nav tikai amats, tas ir dzīvesveids! Ir vienkārši darīt to, ko dara visi, un tā, kā visi. Grūtāk ir pretoties ikdienas rutīnai un būt ar neatkarīgu domāšanu.”

Turklāt studijas šajās programmās ir aizraujošas un interesantas. Pirmo reizi Liepājas Universitātes studiju programmas “Tūrisma un rekreācijas vadība” visu kursu studentiem un pasniedzējiem bija iespēja programmā Erasmus+ aizvadīt desmit dienu praksi Kipras InterNapa koledžā.

Pirmā kursa studente Viktorija Guļbina saka: “Mums bija iespēja paplašināt teorētiskās zināšanas un nostiprināt praktiskās iemaņas tūrisma jomā. Uzzinājām, kā pareizi atvērt savu uzņēmumu bez zaudējumiem, kā vērsties pie viesiem un kā padarīt savu uzņēmumu par unikālu – vairāk pievērst uzmanību ēdienkartei, darba kvalitātei, uzņēmuma dizainam un interjeram. Mums bija iespēja paplašināt zināšanas vīnu kultūrā, iepazīties ar tradicionāliem ēdieniem, apskatīt pieczvaigžņu viesnīcu darbu, iepazīties ar darba ritmu un uzdod savus jautājumus lektoriem un viesmīlības praktiķiem.”

InterNapa koledža ir Liepājas Universitātes sadarbības partneris, un šī ir pirmā reize, kad studentiem tiek nodrošināta intensīva apmācība par viesmīlību. Līdz šim tās ir bijušas mācību ekskursijas zemēs, kurās tūrisms ir augsti attīstīts. Iegūtā pieredze tūrisma vadībā, kā arī iespēja iepazīt Kipru kā tūrisma zemi, ir nenovērtējama.

Informācija par studijām Liepājas Universitātē šeit.

Reklāmraksts