PIESLĒDZIES E-KLASEI

Piektdiena, 2024. gada 19. aprīlis

Fanija, Vēsma

Jaunmoku pils atklāj jaunu orientēšanās spēli “Pēddzinis Jaunmoku parkā”
Jaunmoku pils atklāj jaunu orientēšanās spēli “Pēddzinis Jaunmoku parkā”
Foto: Jaunmoku pils muzejs
Jaunmoku pils muzejs no 6. augusta saviem apmeklētājiem piedāvās jaunu orientēšanās spēli “Pēddzinis Jaunmoku parkā”. No 6. līdz 8. augustam aicinām ģimenes, draugu kompānijas vai individuāli trenēt savu attapību, zināšanas un prasmi orientēties teritorijā, piedaloties orientēšanās sacensībās!

Jaunmoku pils celta 1901. gadā kā Rīgas pilsētas mēra Džordža Armitsteda medību pils. Šogad, svinot pils 120. jubileju, ikvienam ir iespēja iejusties mednieka lomā un caur orientēšanās spēli dzīt pēdas pa pils parku, meklējot atbildes uz interesantiem un brīžiem āķīgiem jautājumiem un iepazīt pili, tās apkārtni un vēsturi no cita rakursa.

Pils parkā ir paslēpti 9 slēpņi ar jautājumiem. Spēle ir interesanta ar to, ka, lai atrastu slēpni un tiktu pie nākamā jautājuma, precīzi jāatrisina iepriekšējais uzdevums. Pirmo uzdevumu dalībnieki iegūst pils informācijas centrā.

Augusta pirmajā nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. augustam, piešķirot spēlei vēl azartiskāku noskaņu, Jaunmoku pils muzejs aicina piedalīties izaicinājumā, lai pārbaudītu komandu spējas, veiklību un attapību, risinot 9 atraktīvus jautājumus. Katru dienu tiks noteikta dienas veiklākā komanda, bet svētdienas vakarā – visas nedēļas nogales uzvarētājs, kuram būs izdevies atrisināt uzdevumus un atrast slēpņus visātrāk.

Jaunmoku pils muzejs aicina ģimenes, draugus vai katram individuāli izzināt Jaunmoku pils skaisto parku un apkārtni caur orientēšanās spēli “Pēddzinis Jaunmoku parkā”!