PIESLĒDZIES E-KLASEI

Ceturtdiena, 2024. gada 29. februāris

231205-720p-kso++.jpg
Foto: Keysoff
Ziema, jo īpaši dienas pirms Ziemassvētkiem, ir lielisks laiks, lai izpētītu dažus lieliskus piedāvājumus par lietām, kas jums varētu būt nepieciešamas. Iepazīstinām ar Keysoff Double 12 Flash Sale. Atvadoties no vecā gada, Keysoff ir šeit, lai padarītu jūsu brīvdienu sezonu jautrāku ar iespaidīgu atlaižu un pārsteigumu klāstu. Pērciet to kā Ziemassvētku dāvanu vai vienkārši palutiniet sevi.

Keysoff piedāvā beztermiņa MS Office 2021 Pro tikai par 25,24 EUR. Tā ir zemākā cena, kādu mēs jebkad esam redzējuši - vairāk nekā 90% atlaide no parastās cenas 439,99 EUR. Office 2021 Professional ir revolucionārs programmatūras rīks, kas izstrādāts, lai paceltu jūsu izstrādes procesu jaunos augstumos. Turklāt drošā Windows 11 Pro cena ir 12,12 EUR. Ar savu modernizēto saskarni, ievērojamiem veiktspējas uzlabojumiem un virkni jaunu funkciju šī operētājsistēma ir izraisījusi sajūsmu lietotāju vidū un starp nozares ekspertiem. Atgādinām, ka Keysoff nodrošina 7/24 klientu apkalpošanu, atrisinot jūsu problēmas un neskaidros jautājumus. Lejupielāde no oficiālās vietnes norāda, ka visas programmatūras ir oriģinālas. Double 12 Flash Sale pieliks punktu ierobežotā laikā, iegādājieties to tūlīt!

Milzīga atlaižu zona! Grūti iedomāties!

 

Iegādājieties vairāku atslēgu komplektu, lai baudītu lielākas atlaides!

 

Windows un Office pakotne ietaupa vairāk! (Atlaides kods: VZK62)

 

50% ATLAIDE vairākām operētājsistēmām Windows OS un Office (atlaides kods: VZK50)

Skatīt vairāk ŠEIT.

Ja jums ir nepieciešama papildu datoru rīku programmatūra, Keysoff to arī jums piedāvās! Piemēram, rīkus un programmatūru sistēmas tīrīšanai, failu saspiešanai, attēlu rediģēšanai, sistēmas optimizācijai, produktivitātes birojam un pretvīrusu aizsardzībai var iegādāties Keysoff.

Rīki, kas jūs varētu interesēt!

Atklājiet citus rīkus ŠEIT.

Par Keysoff.com: 100% uzticams un drošs pirkums

Keysoff.com ir globāla vietne, kurā tiek pārdotas oriģinālas spēles un programmatūras atslēgas, kurā ir klienti no visas pasaules un kas nodrošina diennakts atbalstu, kā arī lieliskus piedāvājumus par visu mūsu programmatūras atslēgu klāstu. Iepērkoties vietnē Keysoff.com, varat būt pārliecināts, ka darīsit darījumus ar uzticamu zīmolu, kas pārdod tikai 100% oriģinālu programmatūru.

Kā maksāt, izmantojot PayPal/kredītkarti?

  • Jūs varat maksāt, izmantojot PayPal vai kredītkarti, izmantojot šādu metodi:
  • Dodieties uz norēķināšanās ekrānu un turpiniet kā viesis (vai izveidojiet kontu).
  • Cilnē “Payment Information” pēc noklusējuma tiks parādīta tikai opcija Cwalletco — noklikšķiniet uz Turpināt.
  • Izrakstīšanās ekrānā dodieties uz "Order Review" un noklikšķiniet uz "Place Order".
  • Noklikšķiniet uz "Choose a payment method" un pēc tam noklikšķiniet uz "Process Order".
  • Jums tiks parādīts ekrāns ar dažādām maksājumu iespējām, tagad varat izmantot Paypal vai kredītkarti (izmantojot Paypal)
  • Atslēgu piegāde var ilgt līdz 24 darba stundām.

Lieliska klientu apkalpošana

Vai jums ir kādi jautājumi? Nepieciešama palīdzība pirms vai pēc pasūtīšanas? Keysoff ir jūsu rīcībā. Keysoff.com lepojas ar lielisku klientu apkalpošanu saviem klientiem. Nosūtiet mums savus jautājumus pa e-pastu uz [email protected] vietnē Keysoff.com, un viens no mūsu draudzīgajiem klientu atbalsta vadītājiem darīs visu, lai jums palīdzētu.

Reklāmraksts