Konkursa noteikumi:

  • Lejupielādē Latviešu tautas pasaku e-grāmatu un lasi to no sava viedtālruņa, planšetdatora, datora vai arī no speciālās e-grāmatu ierīces.
  • Ilustrē vienu vai vairākas pasakas.
  • Sūti ilustrāciju* ar norādi konkursam uz e pastu – [email protected] vai A4 formātā pa pastu uz adresi: 

SIA Lasītava TechHub telpas,

Kaļķu iela 12, Rīga,

LV-1050 

Norādi arī savu vārdu un uzvārdu, vecumu, skolu, ilustrētās pasakas nosaukumu, savu kontakttālruni vai e-pasta adresi.

Konkursā var piedalīties jebkurš 5. – 12. klases skolēns, turklāt katrs drīkst iesūtīt neierobežotu skaitu ilustrāciju.

Konkursa norises laiks ir no 16. marta līdz 25. maijam. Iesūtītās ilustrācijas tiks publicētas portālā E-klase.lv publiskam balsojumam par veiksmīgāko ilustrāciju. Šī balsojuma uzvarētāji saņems Las.am e-grāmatnīcas dāvanu kartes, kā arī vienas veiksmīgākās ilustrācijas autors saņems balvā e-grāmatu lasīšanas ierīci Pocketbook Touch Lux.

Konkursa beigās Latvijas Mākslas akadēmijas studentu žūrija atlasīs e-grāmatai piemērotākās ilustrācijas, kas tiks iekļautas šīs pašas e-grāmatas ilustrētajā izdevumā. Viena no ilustrācijām tiks izmantota arī e-grāmatas vāka noformējumam. Pēc projekta noslēguma ar Tavu palīdzību ilustrētā e-grāmata būs pieejama bez maksas jebkuram lasītājam. Veiksmi un patīkamu lasīšanu!

Konkursu rīko biedrība Publicētava ar Rīgas domes atbalstu, sadarbībā ar e-grāmatnīcu Las.am un izglītības portālu E-klase.lv.

*Iesūtot ilustrāciju, tās autors un autora vecāks vai cits likumīgais aizbildnis (ja autors ir nepilngadīgs), biedrībai Publicētava nodod tiesības izmantot iesūtīto ilustrāciju, tai skaitā atļauj publicēt, reproducēt, kopēt, pārveidot un izmantot to jebkādā veidā.