PIESLĒDZIES E-KLASEI

Otrdiena, 2024. gada 28. maijs

Vilhelms, Vilis

e-klasei.png
Foto: Konkurss "Šodien laukos"
Esi gatavs Latvijas skaisto dažādību laukos, mežos un ūdeņus izdzīvot un izzināt dodoties dabā un, pildot dažnedažādus uzdevumus? Tad konkurss “Šodien laukos” ir labākais veids, kā to īstenot!

Jau astoto reizi Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC) skolēnus aicina piedalīties konkursā “Šodien laukos”, kas katram pašam klātienē ļauj pilnveidot izpratni par lauksaimniecību, mežsaimniecību un zivsaimniecību.

Trīs mēneši, trīs lielās tēmas, trīs lielie uzdevumi un trīs papilduzdevumi – tieši tik piepildīts solās būt konkursa pirmais posms, kurš sācies martā. Tajā aizvien var paspēt piedalīties skolēni vecumā no 12 līdz 16 gadiem, startējot individuāli vai klases/kolektīva sastāvā.

Pašiem mazākajiem – bērniem vecumā no 3 līdz 7 gadiem, konkursa otrais posms norisināsies pašā vasaras viducī – jūlijā.

Novembrī, kad jau būs jūtams ziemas tuvums, konkursu noslēgsim ar trešo izzinošo posmu skolēniem vecumā no 8 līdz 11 gadiem.

Trīs posmus vieno uzdevumi, kas saistīti ar trīs lielajām tēmām – laukiem, mežiem un ūdeņiem. Visus darbus vērtēsim un dalībnieki ar lielāko punktu skaitu tiks pie tiešām vērtīgām balvām!

Nāc, un iepazīsti Latviju arī Tu!

Pieteikšanās šeit.

Atgādinām, ka pieteikties dalībai konkursā var visā tā norises laikā.

Katram posmam ir atsevišķs nolikums, kas būs pieejams vienlaikus ar konkrētā posma izsludināšanu. Nolikumus meklējiet www.laukutikls.lv

Uz visiem jautājumiem atbildēsim e-pastā [email protected]

Seko līdzi konkursam Facebook un Instagram, kā arī mājaslapā www.laukutikls.lv

Šodien laukos 2023.jpg

Reklāmraksts