Liepājas Universitāte iesaka sekot savam sapnim, kalt lielus plānus, īstenot pašas drosmīgākās idejas, un mēs novērtēsim, ja to īstenošanā pirmais solis būs kļūt par Liepājas Universitātes studentu. Lai to izvēlētos, ir jāzina, kurus sapņus īstenot palīdz Kurzemes lielākā universitāte.

Liepājas Universitātes četrās fakultātēs pašlaik studē apmēram pusotrs tūkstotis studentu, kuri izvēlējušies apgūt zināšanas Dabas un inženierzinātņu, Humanitāro un mākslas zinātņu, Pedagoģijas un sociālā darba un Vadības un sociālo zinātņu fakultātēs.

Turpmākajā laikā Liepājas Universitāte Jūs iepazīstinās ar studiju piedāvājumu katrā fakultātē un to studentu pieredzi un pārdomām, kuri Liepājas Universitāti uzskata par savējo, bet šobrīd Studentu padomes priekšsēdētāja Anna Margreta Vērdiņa, kura vislabāk pārzina, ko domā un dara studenti, saka: “Vienmēr ir bail spert pirmo soli, jo nezini, kas gaida tevi priekšā, bet, kā mēdz teikt, “ja nedarīsi, tad nezināsi”! Studējot un darbojoties Liepājas Universitātē, paveras skats uz turpmāko dzīvi –  Tu iegūsi plašu zināšanu loku, jaunus draugus un pats galvenais –  pieredzi. Liepāja ir pilsēta, kurā ir universitāte, tajā ir vērts darboties, meklēt un atrast savu vietu dzīvē.”

Seko liepu.lv un Facebook, lasi studentu pieredzes stāstus turpmāk šajā vietnē un izlem, kur ved Tavi sapņi!


Reklāmraksts